Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

TRAZIM DVIJE CURE!!!

Na profilu Bethany02 kojeg koristim zaboravila sam lozinku i ne mogu se nikako ulogirati. Poslala sam jednoj curi krzneni prsluk a drugoj bijele zara hlace i molim da mi se te cure ako vide jave ovdje! Jer ne mogu nikako uc u stari profil!!! Hvala
2015 02 17
a mail?
2015 02 17
btw sad vidim da si na ovaj profil stavila povratnu od svog prvog profila, to je zabranjeno btw
2015 02 17
Da,Tea Sada sam isla na profil preko ovog profila i vidjela,pokusala sam pronjenit lozinku ali imam mail jako dugo kojeg ni ne koristim tako da ni tamo ne mogu naci Lozinka od krpica mi je zapisana negdje ali ne mogu naci,ludim vec par dana [:frustriran]
2015 02 17
Ako ima opcija "Zaboravili ste lozinku?" klikni to i poslat će ti drugu na mail. Nešto u tom stilu
2015 02 17
Hvala Ronnie ali ja ne znam ni sifru svog emaila prego kojeg imam krpice haha jer ga jako rijetko skoro nikad ne koristim tako da mi preostaje samo prekopat cijelu kucu i nac lozz haha :/
2015 02 17
koliko sam shvatila neznaš uopće kako glasi mail adresa?
2015 02 17
Browseri obično imaju u postavkama da te automatski pitaju kod registracije da spreme i sačuvaju password. Vjerujem da negdje imaš tu mogućnost. Zar uopće danas postoje ljudi koji na list papira pišu lozinke? [:sokiran] Jedan od zanimljivih je Last Pass...
2015 02 17
ne smijete pisati naslove velikim slovima.
2015 02 17