Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Popularni proizvodi na krpicama - iskustva?

Pozdrav krpičarke, imam jedno pitanje! [:smijesi] Jel kome bila povecana prodaja zato što mu je neki proizvod bio oznacen kao popularan na naslovnoj stranici? Kako se uopce dođe do toga da neki proizvod postane popularan u ovoj šumi objavljenih oglasa? Jel ima kakva tehnika? haha [:hihot]
2015 02 18
Sve se mjeri brojem pogleda i brojem sviđanja... Sve ovisi koliko često ti je određeni oglas pogledan... Ako dođe do te brojke "popularnosti" eto te na naslovnoj! [:hihot]
2015 02 18
ja sam imala torbu koja je bila na naslovnoj strani tjedan dana, 38 cura ju je stavilo u omiljene..............., a prodala sam ju tek nakon što sam ponovo stavila novi oglas, tako da moje iskustvo baš i ne ide u prilog popularnim proizvodima
2015 02 18
Meni stvarno je.Eto,igrom slucaja mi je jedna torba u par dana skupila dovoljno pogleda da bude na toj listi i primijetila sam porast pogleda i svih ostalih stvari koje prodajem.Brzo sam ju i prodala pa nije dugo trajalo,ali te dane je bilo vise upita ne samo za torbu nego i sve druge stvarcice [:kesi]
2015 02 18
Meni je bila jednom haljina, brzo se prodala ali nije nešto posebno utjecalo na prodaju drugih stvari.
2015 02 18
Je! Više puta! Ne samog proizvoda, jer su uglavnom neki skuplji bili popularni, ali sve s nizom cijenom je otislo u vrlo kratkom roku :)
2015 02 18
koji je to broj pogleda onda bio Gloria56'' ? [:smijesi]
2015 02 18
A kako s vam proizvodi postali toliko popularni? Trendovi pa preko tagova ili ste se malo reklamirale (forum, kolekcij i slično) ? [:smijesi]
2015 02 18
Meni je pomoglo, uz stvar na naslovnoj, krenula mi je i prodaja ostalih [:smijesi]
2015 02 18
Joj ne sjecam se broja pogleda,ali bila je kod cca 90 cura u omiljenima :) I cijena je bila 100 kn,sto nije puno,pa je jako brzo to sve raslo.Sjecam se,u momentu kad sam ju stavila,vec sam dobila 6 upita,to mi je bio sok [:smije]
2015 02 18
Imala sam haljinu na naslovnoj. U par dana je skupila cca 60 lajkova, upita (posebno za zamjenu) hrpetinu. Prodala sam je jako brzo, ali nisam primijetila da mi je prodaja ostalih stvari na profilu porasla zbog toga. Možda pomaže nekome tko često nešto ima na naslovnoj.
2015 02 18
Ma meni to nije jasno, na naslovnoj bude neka stara krpa iznosana, ništa s ničim i otvorim, a ono 300 pogleda, 100 sviđanja...pa kak...ne kažem ništa za ove nove ili stvarno lijepe stvari, al realno zna bit svega...pa se zapitam jel uopće moguće da tak šta postane 'popularno' ili ima neka fora na krpicama kak to sam napraviš popularnim :S
2015 02 19
Baš iz tog razloga sam i otvorila ovaj razgovor, ni meni nije jasno! hahah
2015 02 19