Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sezonski posao

Zamolila bih da mi odgovore samo cure koje su radile na sezoni.... Tko bolje prođe, i po plaći i po opsegu posla, pomoćni kuhar, pomoćni konobar ili sobarica? I kolika im je plaća otprilike? Hvala!!!
2015 02 19
a sve to ovisi na kojen ćeš mistu radit i oće li taj objekt bit hotelski đir ili nešto privatno.. primjer - na Hvaru su kod privatnika su skroz dobre plaće, radila ti kao pomoćni kuhar ili konobar, cifra je negdi od 5-5 500kn misečno. dok npr. Sunčani Hvar hoteli imaju prosječne plaće, šanker ima oko 4000, konobar isto tako, dok sobarice imaju između 2 - 3 000kn. nadan se da san pomogla donekle.:D
2015 02 19
sobarica 7-15 radno vrijeme 4000 plaća smještaj + 1 obrok
2015 02 19
Tincile-gdje?
2015 02 19
ima moj sef trazi zene 90-60-90 samo otides u sobu i da ti 500 kn po jednom satu nije stvarno tezak posao ;)
2015 02 19
Sta je to pomocni konobar? ili si konobar ili nisi
2015 02 19
jok, posao u uredu, samo treba da se sefu sagnes pod sto
2015 02 19
Bol, Brač
2015 02 19
konobari najbolje produ bilo gdje da radis jer mjesecno dobijes na manci jos jednu placu.. je da se natrcis ali lakse je to nego cijelo ljeto gulit krumpire, ribat posuđe, kuhinju od masnoce itd, itd... moj tata ima restoran i vjeruj mi posao u kuhinji je posao iz pakla... a ni sobarice nisu bas u nekoj boljoj poziciji.. izrabljivanje do zla boga -.-"
2015 02 19
mislim da najbolje prođeš ako si voljna konobariti...pomocni konobar ti je servirka, znaci apserviranje stolova, pomoc konobarima...i oni su tu negdje... ugl radis dvokratno ako si servirka,pa je nezgodno,citav dan ti ode na posao [:vrti] govorim iz iskustva sve ovo... isto, radila sam kao pomocni kuhar, placa je jos najbolja,ali izrabljivanje i mukotrpan posao do bola, sad trazim nešto drugo,koliko mi je prisjelo,rađe cu raditi za manje pare,ali da ostanem čista u glavi [:hihot] sobarice su najmanje placene,ali rade po 7-8h prve smjene i ostatak dana imaju za sebe...treba naci nesto gdje nude i hranu, jer sam poznavala cure koje su to radile,a nije im bila osigurana hrana [:smijesi] također, jedan frend je radio na standovima prodavao nakit, tu mu je dosta ovisilo vrijeme,cim padne kiša ili puše jako,odma zatvaraju stand-pa ti je to posao gdje zarada nije fiksna nego ovisi o vise faktora...eto to su ti info iz prve ruke,provjereno sve [:smijesi] sretno!
2015 02 20
Što je s poslovima u trgovinama po Zagrebu na ljeto ? Budući da je vrijeme godišnjih koji dućani znaju primati studente ? Tipa H&M, Muller .... ????
2015 02 22