Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Policijska akademija :D

Curke ima među vama onih koje se pripremaju za provjere i željno iščekuju natječaj [:smije] ili sam jedina? [:jezik] [:kesi]
2015 02 20
Jel to i ove godine ima natječaj? :) Nadam se da sklekove na ručama vježbaš, cure većinom na njima padaju kao kruške. :P Sretno. ;)
2015 02 20
baš sam jučer zvala tamo, tajništvo i da..sljedeći tjedan bi trebao biti natječaj :) Obične radim :/
2015 02 20
u trečem mj će biti fizičko i psiho testiranje ako misliš na vojnu
2015 02 21
na policijsku mislim [:zaljubljen]
2015 02 21
Obicni su puuno laksi. Ja prva mogu napraviti maximalno obicnih, na rucama duplo manje. Jaako puno cura kad se spusti na rucama vise se ne podize. :D A recimo obicne mogu. :) Prosle godine sam bila na testiranjima kao pomagac pa zato kazem. Cure su vecinom na tome padale. I recimo i curama i deckima je znalo faliti po cm visine ili 1 kg debljine i svi su popadali, pa im je bilo krivo jer su ranije pustali svakakve. No evo kao su se postrozili. I u generaciji prije ove sada je recimo bilo jako puno visoko obrazovanih polaznika, tj. sa zavrsenim fakultetima od pravnih, ekonomskih, medicinskih.. :)
2015 02 21
bit će napetooo [:smije] [:smije]
2015 02 21