Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Tijesne cipele....Help!!

[:place] [:place] [:place] Našla sam idealne cipele (špic salonke) za jednu prigodu, i stvaaaarno baš te želim, ali kako su cipele nešto manjeg kalupa, a ja već nosim 41 i broj veći ne postoji, stežu me u prstima. Čula sam za kućne metode širenja cipela (mazanje omekšivačem/alkoholom/masnijom kremom, punjenje kesica vodom koje se stavljaju u cipelu i potom se sve to zajedno gurne u zamrzivač [:smije] itd itd ) E sad svugdje piše da to uglavnom pali na pravoj koži, mene zanima da li je koja uspjela raširiti cipele koje NISU od prave kože?? Ove koje ja pikiram su baš od nekog žnj krutog materjala koji smrdi ko kineski novčanici, if you know what I mean [:smije]
2015 02 22
ja isprobala sve moguće na jednim i ništa [:tuzan] možda netko ima još neki savjet..
2015 02 22
Obuces deblje carape i razgazis cipele kroz par dana
2015 02 22
ribice nevjerujem jer bi kroz tih par dana dobila hrpu žuljeva
2015 02 22
Ja sam isto imala slucaj,ali sam cula da je dobro kremom za kozu iznutra namazati.to sam radila i jos hulahopke namazati kremom i obuti cipele.meni je pomoglo,rasirile se. [:hihot] [:smije]
2015 02 22
Pa ne nosis cijeli dan cipele.. pola sata pa onda opet pola sata nakon nekog vremena
2015 02 22
bobazenica što uspjelo ti je tom metodom? I nisu bile kožne? Najradije bi kupila ove koje sam vidjela pa kod kuće radila na njima operacije [:smije] al opet što ako ne uspije? I malo mi je smiješno davati novce za nešto što mi u startu već ne paše kako bi trebalo.. A što ću kad je izbor cipela koma i nema ničega [:ljut]
2015 02 22
Postolar ti može malo rastegnut cipelu ako ne uspiješ sama, ovako kako ti cure predlažu
2015 02 22
oprosti se od tih cipela i nadi si druge koje ce ti brojem pasati.. pa nisi valjda luda da dajes novce za neke cipele koje nisu tvoj broj i ne odgovaraju ti, a i ako ih kojim cudom uspijes rasiriti, neces u njima izdrzati vise od pola sata... [:pospan]
2015 02 22
I mene zanima da li postolar na onom svojem kalupu može rastegnuti samo kožne cipele ili i od umjetnih materijala?
2015 02 22
Mislil da Stellica dobro govori, ja sam se već ima zadnje dvije godine rješavala cipki koje nisu od kože, sada imam skoro sve kožne jer su blažene, ako su i knap prilagode se brzo, manje smrde, udobnije su...ma sve..i traju duugggooo, a cijena bome nije nego duplo veća, a trajanje i udobnost 4 puta bolje, pa ja mislim da se isplati..
2015 02 22
stelice bojim se da si u pravu
2015 02 22
pa ne kuzim ekipa govori sve zive i nezive nacina rastezanja cipela (koje nisu kozne), a nitko ti ne bi dao realan savjet da ne bacas novce na nesto sto uopce nije tvoj broj [:hihot]
2015 02 22
Ako je prava koža pomaže obična plava Nivea krema jer je masna i kada je koža upije opusti se. Meni je to prje par godina rekao postolar i od tada sve kožno tretiram s Niveom jednom godišnje za njegu. Za impregnaciju ne pomaže.
2015 02 22
Moja sestra muku muči sa brojevima obuće večinom nosi 41/42 uvijek teško pronalazi obuću. Isto tako kupi pa nosi postolaru da joj malo raširi ali na kraju uvijek dobije krvave žuljeve i natečena stopala. Ma pravi užas. Probala je u početku stavljati kreme ali kreme ne pale osim ako nije u pitanju prava koža a i onda je to posao jer moraš često nanositi kremu a i nema baš nekog velikog efekta. Iskreno bolje zaboravi te cipelice i probaj si pronači neke koje će ti odgovarati. Ovo je samo bacanje novaca i mučenje nogu.
2015 02 22
1 2