Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Uspomene na djetinjstvo, ljetovanje društvo naša djeca

Jeste bile na ljetovanju preko društva naše djece,ili možda i vaša već djeca? Gdje ste bili? Kako vam je bilo? Ja sam isla od svoje 14 pa do 18...Prvo sam isla u crikvenicu dvije godine,pa onda samo na Veli Lošinj. I bilo je prekrasno svaki put. Stekla sam prijateljice s kojima se i dan danas čujem i vidim na kavi. Također sa 16 godina tamo sam upoznala i svoju prvu ljubav,s kojom sam bila godinu dana i bilo je prekrasdno. Eto imam lijepe uspomene i sretna sam sto me majka tamo slala. [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2015 02 25
dobrodošla nazad...zar je već prošlo 7 dana? [:hihot]
2015 02 25
Nikad čula za to... Pa di ja živim?!? [:sokiran]
2015 02 25
Hvala, mislim da nisi shvatila temu [:smije] [:smije]
2015 02 25
Hala Bogu živim na moru + imam svoj stan koji iznajmljujem pa nisam imala potrebe za time,iako mi s mora zapravo ne cijeno to sto imamo nismo svijesni...Da živim u unutrasnjosti sigurno bi poslala svoju djecu(da ih imam) da uzivaju, i da stvore nova prijateljstva [:kesi] [:zaljubljen]
2015 02 25
Kao mala bila sam i u crikvenici i lošinju, sada imam 22 godine.Stvorila sam prekrasna prijateljstva za cijeli život. Ostala su mi u sjećanju kao najljepša ljetovanja ikad. [:smijesi]
2015 02 25
Meni moree dosadilo [:hihot]
2015 02 25
Nataliha kako ti je more dosadilo? [:hihot] Ornela,lijepo,da to je to [:smijesi]
2015 02 25
ja se držim one, hvali more drž se kraja! [:hihot] ozbiljno, sve je to lijepo tako na par dana otići ali bome bi ja poludila na onoj žegi i kamenjaru [:smijesi] tako da se divim svim dalatincima/kama koje uživaju u tome! a što se tiče djece naravno da bi ih slala da vide malo svijeta i upoznavaju se jer je to lijepo iskustvo!!
2015 02 25
Zašto nisam znala za to prije [:sokiran] [:place]
2015 02 25
ajmeeee i ja sam bila u Velikom Lošinju, par puta :) bilo je to jedno prekrasno doba kojeg se jako često sjetim, pogotovo u zadnje vrijeme,eh da mi se vratiti u te godine, baš sam neki dan našla neke fotkice upravo iz lošinja,imali smo izbor za miss :) [:zaljubljen]
2015 02 25
matejasekalec22@ koje si godine bila u losinju? Ja 2009,2010....Da sjecam se izbora za miss..i onaj ples ke si ke no [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 25
Nisam blokirana na 7 dana [:smije] [:smije] [:smije] Jer nisam ni kriva bila
2015 02 25
Ornelaa, jaao, pojma nemam koje je to bilo godine, sad imam 24, tad sam imala oko 10, 11, 12 :) al bilo je divnooo, odmah bi se vratila u te dane [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 02 25
Mateja, vjeruj mi i ja bi [:jezik] [:smijesi]
2015 02 25
1 2