Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Slim Line Soft Gel kapsule -ima li koja možda ili koristite?

Ima li koja možda ili koristite? Ako ima koja molim vas napišite kakav ste imale učinak ili nuspojave i naravno gdje ste kupile /naručile jer nikako ih ne mogu naći. [:kesi]
2015 02 26
Imas draga na njuskalo.hr za kupiti, nisam koristila
2015 02 26
Sigurno nisu dobre za jetru :)
2015 02 26
Kilograme ti je skinulo to sto si izbacila grickalice i sve dalje nabrojano. Tablete su ovdje imale placebo efekt. A nuspojave ovakvih tretmana nisu vidljive odmah. Sve što uzimaš ti jetra filtrira i opterećuje se stvarima koje nisu prirodne. Da je 100% prirodno raslo bi na drvetu ili u zemlji. No hard feelings.
2015 02 26
da slazem se sa@mikehawk [:smijesi] mislila si na prehranu i na skinuti kg i to je to.........nist drugo ti nije ekstra pomoglo
2015 02 26
MikeHawk, ljub i grl zasluženo [:zaljubljen]
2015 02 26
[:zaljubljen]
2015 02 26
NISAM PROBALA ALI PLANIRAM JER SAM SE STRAŠNO UGOJILA ČULA SAM DA SU DOBRE ZNAM CURU KOJA IH PRODAJE AKO TREBAŠ BROJ JAVI
2015 02 26
Jastrebe, uzela bih te za zeta, al nemam kćerku, a mjesto nevjeste sam već obećala Mexicani i Natalihi [:jezik] . Slažem se da kemija nije dobra, iako vjerujem da poneki čajček može pomoći čišćenju toksina iz organizma. Nema tu puno filozofije - tjelovježba, redovna, raznolika i zdrava prehrana, ali ne "sezonski" nego da to postane način života. Ovako djeluje teško, ali nakon tjedan, dva postaneš zadovoljnija sobom i više se ne želiš odreći takvog načina života jer ti godi i fizički i psihčki.
2015 02 26
Nemoj kupovati te gluposti,,,ko šta veli mike,da je dobro raslo bi u prirodi,,nekom možda neće biti ništa,nekom hoće....Ne jesti gluposti,kretati se I kile idu dolje(postupno,kroz mjesece),a ovo kaj skineš 10kg za mjesec dana [:vrti]
2015 02 26
I one reklame s poznatim glumicama koje se kunu u taj i taj preparat koji im odrzava vitkost su isto vrh.. Ma da, sigurno je to u pitanju, a ne što si mogu priustiti najbolju i najzdraviju hranu i sto neškodljivih tretmana a drugima uvaljuju kemiju. I onda se to prodaje na slobodno i osobe koje imaju mozda problem sa štitnjačom, gušteračom, jetrom i crijevima si kupe i još više si naškode jer su htjele brze rezultate. Ako kile ne idu dolje uz maksimalno odricanje i kasnije zadrzavanje zdravih navika, definitivno postoji zdravstvenim problem. Čarobne kapsule ga nece eliminirati.
2015 02 26
Da, kod glumica između ostalog i kirurg i photoshop [:jezik] , koliko smmo opsjeduti nekim neprirodnim izgledom čudi me da se netko nije sjetio izmisliti ogledalo koje odmah fotošopira pa da se lažemo do kraja [:hihot]
2015 02 26
Izmislili su štap za selfie. Poslije toga sve je moguće [:kesi]
2015 02 26
[:smije] [:smije]
2015 02 26
Prodajem Adipex tablete za mršavljenje. Kontakt:099/6822-074
2015 03 01
1 2