Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

gastroskopija iskustva.. ?

Ej cure..imam velikih problema sa zelucem zadnjih god dana..mucnine,bolove u zelucu,a u najgorem slucaju povracam dok ne zaspim od umora(srecom to se ne dogadja cesto).. Ugl.. Narucena sam 9.3. na gastroskopiju.. Zanamaju me iskustva? Koliko dugo traje pregled? Jel jako neugodan? [:boji] [:boji] hvala Vam.. [:boji]
2015 02 28
ne boj se nije strašno ja sam bila ne traje dugo samo slušaj kad ti kažu da dišeš kako gutati nije strašno ima puno gorih pregleda
2015 02 28
nije dug pregled...meni je bio jako loše iskustvo jer sam imala straaaavičnu tremu prije pa sam cijelo vrijeme imala nagon na povraćanje, naročito kada su mi počeli gurati cijev niz grlo [:tuzan] pa sam počela i plakati i sve i nikako me nisu mogli pregledati.. čekali smo svi da se donekle smirim pa su mi pregledali... nastoj ne biti napeta i ono, iskustvo će ti biti ok...zaista objektivno pregled nije strašan uopće, samo budi mirna [:smijesi]
2015 02 28
Meni je prva gastroskopija bila užasno i traumatično iskustvo, doktorica i sestra su bile odvratne. Na drugoj je bila druga doktorica i sestra i bilo je sve ok. Gadan je osjećaj kad osjetiš da ti nešto gura kroz grlo ali da se izdrzati.
2015 02 28
Mene zna boliti zeludac i povracala sam jedno 4 puta u zadnjih godinu dana i uvik me uvati navecer kasno . Mislim da cu i ja morati ali izbjegavam nekako jer me nije bolilo vec par mj. [:vrti]
2015 02 28
Hvala curke na savjetima.. Nadam se da cu biti hrabra.. @Iprimozi tak je i meni pocelo .. prek ljeta mi je mirovalo i u jesen me opet uhvatilo.. [:vrti]
2015 02 28
Samo se nemoj jako bojati i drži oči otvorene (manja je šansa da ćeš povratiti). I gledaj u ekran gdje i doktorica gleda, vidjet ćeš svoj želudac. Možda ti to odvrati pozornost pa se malo smiriš.
2015 02 28
Ja imam iduću srijedu pregled isto ali sam smirena bolje da otkriju sto je i da mi na osnovu toga daju terapiju. Jer po vraćam već godinama pa se smiri pa opet.nikako da se sredi pa sam odlučila to uraditi.
2015 02 28
Obavila sam i ja taj pregled , bitno je samo da slijedis upute doktora. Neugodno je ali ne boli , ne traje dugo iako se meni cinilo da traje :)
2015 02 28
Bila,ali privatno,,ako nisi alergična pošpricaju ti grlo da ti se "umrtvi",,brzo je gotovo samo je nelagodno,,ništa strašno...
2015 02 28
Nekoliko puta sam je radila.iskreno neugodno,katastrofa,al prezivi se.ne strasim vas,ali sve cete vidjeti kad prodze
2015 02 28
Iprimozi.sto cekate?tako je i meni bilo.u mom slucaju je bakterija bila i svasta nesto.moj savjet,javiti se lijecniku sto prije.
2015 02 28
iprimozi ,za početak ultrazvuk kod gast.,onda gastroskopija...
2015 02 28
Meni je bilo užasno, iskreno...ne boli al ja sm mislila da ću se ugušit i nisam mogla disat nikako, i od panike sam počela čupat cijev pa su me morali i pridržat...ružno iskustvo, iskreno
2015 02 28
@micamaca2410 sretno u srijedu i slazem se.. Ja se bojim malo pregleda ali iskreno jedva cekam da ga obavim jel mi je stalno lose.. Hvala na ohrabrujucim rijecima jos jednom svimaa.. @maJa2015 ne idem privatno.. Mozda ako budem trebala opet ici onda bi osla..cula sam da je lakse i manje neugodno..
2015 02 28
1 2 3