Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što uraditi kad?

Donesi joj vrc vina i reci joj da ne mora vise krasti [:hihot]
2015 03 06
Bila sam ovo ljeto kad prije u gradu, i sjedimo za stolom, nismo bile zaključane, netko ulazi, neki klošar i kao pita, poznate li te i te, ide od vrata do vrata, gleda gdje nema nikog pa operira, tako sam ja to shvatila, jer čim nas je vidio, spetljao se i otišao, a nije kucao..nez, meni su te stvari nepojmljive, tu nemam straha od toga,.ne toliko kao drugi ljudi, sad ipak sve zaključavam [:zaljubljen]
2015 03 06
Ines, pa to bi bio štos, da imam srca za to [:sramezljiv]
2015 03 06
Blondy [:smije] [:smije] [:smije] Hercova, mislim da ću još malo skupljati snagu za to [:sramezljiv] Ali deff nema druge
2015 03 06
ines,sviđa mi se tvoja ideja i način razmišljanja [:kesi] [:kesi]
2015 03 06
Ali ne možeš prešutiti,moraš joj nešto reći [:sramezljiv] Prije koji mjesec susjeda drijemala u sobi, a inače ne zaključava vrata skoro nikad(kao da ne zna di živi [:sokiran] ) i netko joj maznuo laptop i novce koji su bili u dnevnom.znači usred dana! Sumnja na susjede do nas,koji su inače na takvome glasu [:znoji]
2015 03 06
Jednom je tak naš susjed uzel bicikl kak bu išel u dućan.....ono kakti na deset minuta.... [:ljut] [:ljut] Ma nemoj....kak da ne bi.....pa ima taj bicikl gazdu ...nije to samoposluživanje.....tak i tak , svaki puta sam dijelim , dajem i posuđujem kapom i šakom , spečem kolač dam, treba novci dam , ne vrate....i mislim si , neka...teško im je... i sad da još dozvolim i to...... A ne....nemre više tak...ne poštuješ ni mene a ni moju obitelj na taj način......a red se treba znati... Od tad....više ništ ne posuđuje..... [:smijesi]
2015 03 06
kad joj kazes: mogli ste pitati dala bi vam! ona ce sad svaki tjedan pitati hahahahhahah, šalu na stranu, skupi snagu i razriješi situaciju! :D
2015 03 06
I meni se sviđa ideja od Ines [:kesi]
2015 03 06
Jaaoooj [:vrti]
2015 03 06
Skupi snage...jer ako ces predugo razmisljati odustat ces... A nedaleko od mene mesaru iz dvorista ukrali 20 kg kobasica i kod jednog covjeka koji susi meso cijelu susaru pokrali... Ali najbolje tek slijedi...ukrali covjeku meso i slucajno im ispo novranik u kojem je bilo 10 000kn...i lik dode i prizna ukro sam ti meso vratim ti sve samo mi daj novcanik....a sticek kaze kakv novcanik nemam ja pojima o cemu vi pricate...e pa krada ga je kostala hahah
2015 03 06
lokot na taj prostor. a babi vise nemas nista za reci. to si trebala kad je krala i bjezala prek livade
2015 03 06
očito treba zaključavat [:smije] [:smije]
2015 03 06
ma ona vam samo pomaže da se što prije riješite prošlogodišnjeg vina, slabo to trošite, a ide sezona novog, pa gdje ćeš to sve uskladištit, teba napravit mjesta za novo vino [:smije]
2015 03 06
imam i ja takvu susjedu..stara žena, sama, računaš dobra.. kada je počela ulaziti u naše dvorište i šetati po njemu kao šefica bez da nam se javi prigovorili smo joj i ispali zločesti susjedi.. A isto je tako imala običaj dolaziti i cunjati kada nas nema [:vrti] [:vrti] baduvej, još uvijek smo susjedi, ali ne komuniciramo više [:sramezljiv]
2015 03 06