Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ne mogu viseeee :/

Vec par dana me bole umnjaci koji jos nisu narasli, nisu ni 'niknuli'..zubno meso mi je oteceno pece me krvari mekano je na dodir i blago zub osjetim.. i da isla sam kod zubara i niko mi ne moze pomoc jer zubi nisu narasli i ne mogu ih ni izvadit ni lijecit da ne bole :/ Danas budala jedem ljesnjake i jedan mi dode na to bolno mjesto i ja zagrizem i sve mi natekne jos vise [:place]... popila sam brufen jer nisam mogla vise izdrzat bol, prije toga sam presla sa sokom od limuna jer mi je tak zubarka rekla da ako dode do jaceg peckanja ili bola da prodem limumom par puta po tome da se ublazi [:sokiran].. Kako vi rjesavate tu nesnosnu bol a da nisu tablete antibiotici ili siripi?
2015 03 09
Propolisom, par kapljica na mjesto koje boli. I pomogne. Barem privremeno. [:sokiran]
2015 03 09
Probala sam i to i nije mi bas olaksalo :/
2015 03 09
propolis najbolji :) meni je svaki put pomogao
2015 03 09
Jesu ti dali antibiotik? Kadulja-žalfija,ispiraj sa tim,ali sve je to slabo,ako brufen nije pomogao [:vrti]
2015 03 09
Pila sam klavocin al nije pomoglo jer je zub stalno stjerao van.. brufene popijem bas ako ne mogu vise izdrzat bol ili ako ne mogu pricat kod jace upale... Hvala vam svima na savjetima [:poljubac]
2015 03 09
Nista kao njezna masaza cetkicom za zube sto duze mozes, upala se mora prokrvit i to je savjet stomatologa. Ispocetka boli za crknut, ali sve skupa puno brze prodje. Imam isti problem sa umnjacima, nece mi nikad ni niknuti, ali svako toliko mi naprave belaj. Plus paradontoza. I uvijek radim tu masazu s cetkicom za zube. Sretno :)
2015 03 09
ja sam svoj morala izvaditi jer mi se meso penjalo na njega i tako mjesecima .... i izvadila ja njega i spasila se [:zaljubljen] Inace imam na biljnoj bazi tinkturu ta desni i kada god ne desni bole premazem s time i utrne mi desni i ne bli vise. Imas u ljekarni odlicno je
2015 03 09
Kako ne mogu izvaditi? meni su sve umnjake izvadili dok nisu narasli, jer nisu imali mjesta. samo im je jednostavnije čekati da izrastu pa ih vaditi jer je manji zahvat. Inače, čula sam kako s umnjaci najmanje kvalitetni zubi koji se često kvare i kasnije znaju izazivati probleme pa ih se najbolje odmah rješiti.
2015 03 09
Probaj sol, ili otopit u vodi il prst polizat pa 'umocit' u sol i razmazat po zubnom mesu
2015 03 09
Ja sam svoj izvadila ima mjesec dana i sad kad ga nema shvatih da me boli zub do njega..divno, i sad već danima trpim i nema me tko odvesti u zubića....i vjerojatno će sav strunut dok ja dođem do zubara...ajme meni
2015 03 09
S umnjacima je problem ako se ne izvade u starosti no ne nuzno ali u velicini slucajeva mandibula se mjenja tj izbacuje prednje zube prema naprijed pogotovo ako Vam ne uska donja i gornja mandibula i maxilla
2015 03 09
Ja sam sve povadila s 20 do 22 godine i bez problema sve obavila sva 4
2015 03 09
čaj od kadulje mućkaj u ustima, ima protuupalno djelovanje.
2015 03 09
Mene su poslali na vađenje...pola zuba mi je izašlo van, a pola je tek malo. Poslali su me na slikanje, došli do zaključka da nije tako gadno. Mada mi je glava bila ko u Shreka [:hihot] nakraju su mi izrezali svo zubno meso okolo i sad je Hvala Bogu sve ok [:smijesi]
2015 03 09