Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

najjeftinije converse??

znate li gdje su najjeftinije? bijele niske? u kojoj trgovini?. hvala
2015 03 11
Sve je isto 449 kn bijele original [:sramezljiv]
2015 03 11
baš, svugdje ti isto koštaju. ali vrijedi kupit original, ja sam jedne svoje 4 godine nosila [:zaljubljen]
2015 03 11
Ja imam i originalne i kopiju conversica i ja razliku ne vidim. Izgledom identične, a nekvalitetne i jedne i druge. Ali ipak ih volim posto ih mogu kombinirati na sve. Odkako sam kupila kopiju, koja pritom izgleda kao orginal sa svim oznakama i udobne su jednako.. vise mi nema smisla baciti 500 kn kada za 150kn mogu kupiti..i traju mi jos uvijek..super..:)
2015 03 11
tamaravx gdje si ti kupila kopiju?
2015 03 11
ana2261000 na fejsu stranica Butik Antonija se zove :)
2015 03 11
tamaravx, kakve su velicine kopija? jer ja npr original nosim na pol broja..
2015 03 11
Istina je, i ja sam probala i kopiju i original, jednako dugo su trajale i izgledale su u 99% detalja identično. A razlika 300 kn... [:vrti] Kopije ti uvijek napišu centimetražu unutarnjeg gazišta upravo zato jer su kinezima veličine drukčije nego nama. Izmjerite se, centimetri su jedna precizna i objektivna stvar, a oznake tj ona preračunavanja veilčina su smiješno netočni i nepouzdani. Sa mjerenjem se ne može fulati. [:smijesi] Najjeftinije što sam osobno našla je bilo oko 110 kn (sa dostavom).
2015 03 11
vidi se razlika,ove su odma zute,kod pertli se vidi,a i sestri su se fejk prije raspale,tj nakon par mjeseci,ja svoje prave imam po bar 2 godine..
2015 03 11
Ja što sam imala kopiju starki su bile dosta lošije od originala. Iako su izgledom bile iste za nosit su potpuna suprotnost. Moje kao da su imale neravan đon i kad bi ih obula koda hodam po kvrgama. I raspale se jako brzo. Original imam sve vise od 4 godine. Možda ste vi cure imale više sreće pa našle bolju kopiju [:smijesi]
2015 03 11
Pa i meni su lažne trajale dvije godine. [:kesi] Malo preko dvije, prije nego su puknule nedavno. A original trajao isto toliko. [:hihot] Uzet ću ih opet, samo da ih nađem. Al ima kopija i ima "kopija".
2015 03 11
Ja samo znam da ću radije svake godine dati 100 kn za kopiju, nego njima jednom u 4 godine 449 kn za original jer je ta cijena pretjerana i ne vrijede toliko. Obične krpene patike. Imala sam dvoje i nisam zadovoljna, sve puknu na identičnom mjestu i ne dam tolike novce za ime. Stvar principa. [:kesi]
2015 03 11
Preskupe su,( iako da sam uvjerena u kvalitetu kupila bih ih) [:place] , ali do originala mi više nije, zadnji put sam uložila u jedne predivne jeans starke 350 kn (prije koju godinu), nakon 2mj nošenja potplat mi je doslovno otpao, hodala sam k'o zadnji jadoš gradom do kuće.. nikad više.. [:tuzan]
2015 03 11
Ja ne razumijem kako vam se original tenisice tako brzo raspadnu. Imam 5 pari starki i sve jaaaako dugo nosim. Super izgledaju. Fejk skuzim iz aviona , kad vidim one prednje kapice siroke ko patkin kljun sve mi je jasno. Doduse mozda ima i super kopija, kad vidim ove sto nude po fb sve su ocaj.
2015 03 11
davno sam na koridoru kupila starke, tada su kod nas bile 370kn, a tamo 270, nosila sam ih 3 godine, samo se na peti tkanina poderala, a super su bile i mama mi ih je bacila [:smije] [:hihot] još uvijek žalim za njima [:zaljubljen] poslije toga kupila u Feriviju za 450 i nakon pol godine popucale sa strane, da ne pričam da je naprijed guma ispucala... žali bože novaca... a da ne pričam kako sam ih čuvala, njegovala i sve to... onda uzela u Bosni za 100kn i za 2-3 mj se raspale.. i ajd sad ti znaj o čemu to ovisi....
2015 03 11
1 2