Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Maštovite Krpičarke, pomozite!

Naime, htjela bih pokloniti nešto dragoj djevojci koja mi je jako pomogla oko svega što se tiče mog odlaska u Njemačku. (to je za 10-ak dana) zahvaljujući njoj, ja sam cijeli posao riješila u svega par tjedana. Isto tako, pozvala je i mene i mog dečka k sebi, svom zaručniku i njenom sinu kojem je rođendan (6.) na dan kada bi stigla u Njemačku, pa bih isto tako voljela i njemu nešto pokloniti, čisto radi lijepe geste za sve što je napravila za mene, a napravila je puno! Moja ideja je bila možda neka zidna slika? Druge ideje mi nisu pale na pamet, a pogotovo ne za sina.... Iznesite svoje ideje, svaka je dobrodošla!
2015 03 12
Slika je dobra ideja,ponijet sa time bocu zestokog pica,sinu neku majicu,jednu musku igrackicu,slatkise! Mozes za nju neki parfemcic,kozmetiku...
2015 03 12
Možda klincu neku igračku, znam da njima nikad toga dosta. [:zaljubljen]
2015 03 12
zahvaljujem dame moje! oslobodile ste mi maštu [:poljubac]
2015 03 12
...pa recimo.... progooglaj na internetu za slike-slagalice... ako ima face, pronađi neku sliku na njenom profilu i od toga daj izraditi dijetetu slagalice... dođe nekih 60-tak kuna, a prekrasan poklon..kad se složi, također moze biti slika za na zid...
2015 03 13