Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kombinacija facebook accounta i prijave-novonastali problem

Pozdrav svima, s obzirom da mi je facebook prodajni profil isao pretvoriti u site, a ja bi ga ostavila kao profil fizičke osobe, da li je moguće prebaciti username i password na logiranje putem maila, odnosno na klasični username i password...bojim se da će mi samo admin moći odgovoriti na ovo... Ima li netko sličan problem? Nisam jos prebacila na site sve....ostavit ću preko noći upaljen komp, mozda sutra tijekom dana dobijem odgovor...do tada neće biti log out-a...
2015 03 14
Da, ja sam gasila profil na FB-u pa sam prebacivala na običnu prijavu. Upišeš nick i označiš da si zaboravila password. Pošalju ti password na mail i s tim se logiraš. [:smijesi]
2015 03 14
I meni je prek fb-a, morat cu probat ovo .. Samo me zanima da li ime ostane i se i ono moze promjenit
2015 03 14
Ne može se promijeniti ime [:smijesi]
2015 03 14
Hvala cure, evo uspjelo mi je. Zbog neaktivnosti preko noći me sustav sam odjavio, sad sam primjenila predloženu taktiku logiranja bez facebooka. Zahvaljujem na pomoći, super ste... Samo jos pitanje, da li se moze promijeniti ta lozinka u nesto lakse pamtljivo? :)))) [:kesi]
2015 03 14
Može [:smijesi]
2015 03 14
skuzila, uredi profil, promijeni lozinku...hvala :)
2015 03 14
> NemisCloset: > Može [:smijesi] Kako,plizzzz?
2017 03 29
> LittleBimmpy: > > NemisCloset: > > Može [:smijesi] > Kako,plizzzz? Krivo sam shvatila.Mislila sam da se ono "Može" odnosi na promjenu imena ☹
2017 03 29