Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Volumen kose

Imam jakoo dugacku ali tesku kosu pa nemam volumen. Jel bi mi se povecao kad bi ga osisala? I jel zna netko preparate za volumen koji djeluju a da nisu jako skupi ili za gustocu kose? [:smijesi]
2015 03 14
Možda bi pomoglo stepenasto šišanje i malo stanjit vrhove...pokušaj spustit glavu prema doli kada sušiš kosu, i stavit malo pjene za volumen. Možeš pokušat i s velikim viklerima pa rasčešljati kosu nakon što ih skineš
2015 03 14
Trebas ju malo stanjit (da jako cudno al pomaze :D ) Odnosno gornji sloj Bar ja tako dobim na volumenu :)) I redovito kad operem kosu nakon sat vremena ju svezem u visoki lagani rep i nakon nekog vremena ga raspustim i super mi kosa izgleda (ali nemoj zatezat gumicu jako jer ce ostat tragovi na kosi)
2015 03 14
Ako imaš tanku kosu, onda nemoj stanjivat jer ćeš na kraju dobiti one "mišje repove". Istu stvar sam ja pitala svoju frizerku (naglasak da imam tanku kosu) pa je rekla ako ju i ošišam da će mi stršati pa ću ju ja peglati (jer ne volim kad strši [:hihot] ) i onda sam opet nigdje. [:jezik]
2015 03 14
Meni je tanka gore a na vrhovima gusta,probat cu sa stanjivanjem vrhova iako i ja peglam pa mi je volumen jos gori [:vrti] Hvala curke :)
2015 03 15