Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

glupa depresija!

Curke, kako se nosite vi koje ste u depresiji?! Da li se zatvarate u kuću ili se borite protiv toga i na koje sve načine? Vjerujem da je neko takvo vrijeme došlo, besparica, nesigurnost, nepovjerenje među ljudima, partnerima…nitko se više ne veseli ničemu…ili ja to sve gledam tako crno…posvijetlite me malo! [:sramezljiv]
2015 03 14
Izgubim tek i nastojim se posvetiti nečemu što volim raditi
2015 03 14
Ja sam doma, rijetko izadem van jer nisam bas za neko drustvo kad me bas 'uhvati'. Svaki dan imam kucni trening, stalno pecem kolace/kuham, premecem stvari po spavacoj ili banu gosti ili starci pa onda bas nemam vremena za 'samosazaljenje' i usput trazim ponovno ko budala posao i nadam se boljim danima :)
2015 03 14
Trčanje i vježbanje protiv depresije! [:smije]
2015 03 15
uzmem si sat-dva nasamo....bez ikakvog ometanja, ugasim mobitel, izbacim sve van iz kuće i onda pokušam razmisliti zbog čega sam depresivna....na papir stavim sve ono s čime nisam zadovoljna u životu i pokraj svega napišem kako bih to mogla promijeniti....i onda lagano udahnem, izdahnem i krenem rješavati jedan po jedan problem [:poljubac] sretno sa kojim god načinom probaš p.s. vježbanje jako pomaže u svemu tome
2015 03 15
vjezbanje [:smijesi]
2015 03 15
Ovisi jel govoriš o pravoj depresiji ili ne. Ovo sve napisano nije prava depresija.
2015 03 15
slazem se, ovo napisano nije pravi oblik depresije, samo nezadovoljstvo situacijom trenutno, u kojoj se mnogi nazalost nalaze.
2015 03 15
hagioterapija ;)
2015 03 15
danas je nemoguće biti nedepresivan,,,,a depresija kao bolest je strašna.
2015 03 15
depresija je ozbiljna bolest, ovo tvoje je nezadovoljstvo situacijom..
2015 03 15
uh dobro pitanje..uhvati i mene to pogotovo kada je bilo sada loše vrijeme,pa samo moraš biti u kući,ajde bar da dođu ljepši sunčani dani izašla bi van,trčala,rolala se nečim se zanimala...još je najteže kada nemaš nikoga :/ pa samo si kod kuće i o razmišljaš o tome s čime nisi zadovoljan [:pospan] [:place]
2015 03 15
Da,istina ovo je nezadovoljstvo,no možda joj je teško reći što uistinu osjeća. Sve to sam osjećala i ja,ali uz to sam često razimšljala o tome da iskoračim dok je crveno na semaforu. Ali nisam to okolo pričala. A kada bih rekla ljudima da sam tužna i depresivna većina je kao i tu odmahnula rukom i rekla da to nije ništa. Strašno je to osječati i znati da okolina nije u stanju to tazumjeti,jer sada kada mi je dobro ni ja ne razumijem sebe kakva sam bila..bilo je to strašno. Moji dani su bili bez cilja i svrhe. Danima nisam imala snage oprati kosu, otići u knjižnicu. Ili kupiti špeceraj.
2015 03 15
Što te zanima? Klinički dijagnosticirana depresija?ili krmeljivo stanje izazvano nedostatkom love, posla...kvalitetnih sadržaja, što je totalno krivo okarakterizirati depresijom.
2015 03 15
Cure moje ja sam vam stalno u kući,posla nemam i kako ne biti depresivan i to malo što odem sa dečkom nekuda i to je to..nadam se da će biti bolje [:smijesi]
2015 03 15
1 2 3