Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima li tko još ovakvih problema?

Priča ide ovako,več skoro sat vremena pokušavam dodati artikal ali ne ide i gotovo.Znači sve napišem,uploadam slike i onda kad treba potvrditi oglas,ono conecting traje i traje i nakon svega toga javi mi grešku,prije nisam imala problema s tim,danas pola dana i nema šanse.Sad jeli to zbog mog pc ili vam stranica šteka???? [:sokiran] [:sokiran] [:ljut]
2015 03 17
meni štekaju razgovori, uopće nemam obavijest da mi netko pošalje poruku! pišem si s jednom dragom curom i da nije moba i maila i da ne provjeravam svako malo mislila bi da mi cura upće ne piše!
2015 03 17
Atsiprašome. Šiuo metu tarpmergaičiu.lt vyksta tvarkymosi darbai Ha ha,,ha ha,može li mi tko ovo prevest,ovo mi se pojavi kad mi ne uspije postavit oglas,prebaci me na ovu poruku.Pa ovo je za izludit,molim admina da provjeri o čemu se radi točno.
2015 03 17
Ja ne mogu na forumu uploadat fotku, dodati novi artikl i prikazano mi je da imam novu poruku, a poruke nigdje :/
2015 03 17
Puno toga steka na ovoj stranici. Zasto ne obrise stare teme koje vise nitko ne cita i koje su stare ppo godinu dvije dana. Zasto ljude koji su blokirani ne izbrise profile. I profile koje se ne koriste vec pola godine i vise. Sigurno nebi onda toliko stekalo.
2015 03 17
I kod mene ista stvar..Stranica šteka
2015 03 17
a zasto više nema onih strijelica da mozemo prebaciti na sljedeći artikl nego moram svaki put ponovno ulazit u profil i ici na svaku sliku posebno? jel to samo kod mene tako ili se vec spominjalo o tome,nisam pratila [:kesi]
2015 03 17
Ma ovo nešto ne štima nikako,gdje su ti it stručnjaci,stranicu triba malo i održavati. [:frustriran]
2015 03 17
stranica danima...mjesecima šteka...ali razgovori [:sokiran] ajme zato nemam upita [:sokiran] [:smije]
2015 03 17
Koliko reklama postaju na krpicama,mogli su malo više održavati stranicu.
2015 03 17
Ja stavljam bez problema [:kesi] [:poljubac]
2015 03 17
Taman sam stavila dijete spavati, skuhala kapučino, uzela kolač i idem malo na Krpice, stavljat i obnavljat artikle i ništa ne radi [:vrti] . Svaki dan je ovdje sve gore.
2015 03 17
Vidim da se često spominju strelice, ja ih nikad nisam ni imala niti sam znala da to postoji [:tuzan] Isto kao što, od kad imam profil, ne mogu ubacit sliku u razgovor, neovisno o browseru... a na forum mogu stavit sliku...
2015 03 17
Ima li koja službena osoba(admin ili pomočnik) da nam malo objasni situaciju oko nepravilnosti rada stranice i kada se otklanjanje problema može očekivati??Jer ovo više nema smisla,potrošiš vrime na uređivanje profila,dodavanje artikala i onda kad sve napraviš ono čorak [:frustriran]
2015 03 17
ajme klasika,krpice u banani ko i država....ja isto luda [:boji]
2015 03 17
1 2