Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Privatni ginekolog

caliente i briseve obavezno jer se na papi ne vidi ono što se vidi na brisevima [:smijesi]
2015 03 19
Mislim da meni ginekolog uvijek i bris napravi kad radim papu.. to je ono sa štapićem je li? haha.. [:hihot]
2015 03 19
Mogu ti preporučiti Snjezanu Belak, privatnica je i frendica mi ima kao i ti probleme sa Candidom i kod nje je isla rekla je da joj je dobra. Pa sam ja isla isto kod nje i super je žena. Imas od nje i ponekad kupone na ponudi dana za pregled, PAPA i ultrazvuk.
2015 03 19
caliente je to je ono sa štapićem (malo veći nego onaj za uši) [:hihot]
2015 03 19
Iprimozi....možda ti moje priča pomogne?..nadam se...znači,dobila sam gljivice(candidu) nakon što sam pila antibiotike...dobila sam canesten..prošlo..opet se vratilo...i tako dobrih godinu dana!!...nisam imala jake simptome kao prvi put...ali sam osjećala da nešto ne štima..svaki put kod doktora kad bi mi uzeo bris,candida....luda sam bila tih godinu dana..i slučajno sam morala promjeniti ginekologa jer je moj bio na godišnjem...uzeo bris..isto kaže candida ali mi je promjenio vaginalete..neke protiv gljivica i bakterija...rekao da obavezno prokuham sve gaće,ručnike!!!!!..i od tada,a prošlo je 3god. nikad ništa!..uvijek na brisu stupanj čistoće 1....ništa drugo nisam promjenila..ni prehranu(praktički živim na ugljikohidratima)...dnevne uloške i dalje nosim(samo kad sam vani)...ručnike uvijek na 90st i samo pamučne gaćice isto na 90st... [:smijesi]
2015 03 19
A da li se partner isto liječi? Nisam primjetio da se igdje spominje. Ako on nije tretiran, gljivica se prenosi stalno s jednog na drugo.
2015 03 19
Mike...i partner se liječi...
2015 03 19
Nisam primjetio da je lprimozi to napisala, ali ok. Frendica je imala problema s tim jako dugo, dečko je isto tretiran a riješila se candide kada se riješila dečka [:kesi]
2015 03 19
[:hihot] ...znam sličnu priču...riješila se candide kad se riješila dečka ......ja sam dečka izluđivala tih godinu dana..ti si kriv!...jer nitko nije čist(čitaj bolestan) kao ja...ali bez obzira na dobru higijenu.i to što smo 8god skupa..od tada..uvijek koristimo kondome [:jezik] ....
2015 03 19
Ne lijeci se partner posto u 100% slucajeva koristimo kondom [:jezik]
2015 03 19
E sad, neću tvrditi pošto nisam stručnjak, ali kao da sam negdje pročitao da se candida moze prenijeti i oralnim sexom [:kesi] Da sad ne idemo u detalje [:jezik]
2015 03 19
[:smije] [:smije] ali onda bude u ustima candida. To mi je logicno [:hihot]
2015 03 19
Iprimozi...jedino što ti ja mogu preporučit je da promjeniš ginekologa....ja sam canestena u tih godinu dana potrošila brdo!....i bilo bi mi dobro par dana..dok nisam dobila vaginalete protiv gljivica i bakterija...socijalni ti odrede terapiju(bar kod nas u Puli) na "izgled"..a privatnik uzme bris i pogleda na mikroskop..
2015 03 19
ja sam čula da ju je nekad teško iskorijenit, i potrebna je ona cadida dijeta i velika odricanja... a čula sam da je češnjak u gazi, umočen u kantarionovo ulje, djelotvoran... sao ga treba stavljat 7 dana bez prestanka
2015 03 19
Bila bi ja vec odavno na toj dijeti ali sam student i stvarno mi je tesko kontrolirati sto jedem bas svaki dan. Izbacila sam slatko vec odavno ali ocito nije dovoljno. U svakom slucaju , hvala vam , nesto ce pomoci [:sramezljiv]
2015 03 19