Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

upomoc virus delta home

nije obrisana, [:tuzan] ne mogu ju ni skinuti - nudi mi samo reffresh jer ju vec imam, ali problem je u tome kad kliknem dole na nju na pocetnu traku otvori mi se u sasvim drugom prozoru i dolje na traci izgleda ko da sam otvorila neku datoteku ona zuta koverta, ali inace normalno surfam- kakoo da to vratim na staro jooooj
2015 03 20
meni virus pojeo datoteke
2015 03 20
Neće joj ovo ništa pojesti. Mora se smirit i slušati. [:smijesi]
2015 03 20
ma nece joj nista pojesti da,ali nervira taj virusic,i usporava komp,a i nije njen,tak da je razumijem
2015 03 20
ana,kad ga skines,pogasi sve browsere,samo cleaner nek je upaljen
2015 03 20
hvala maja, ovo je za sad nestalo ali ikona je i dalje tu- neznam kak da objasnim, kliknula sam na ikonu od firefoxa desnim klikom i isla skroz dole na properties i na to sam klinkula na shortcut
2015 03 20
ovako, vrati ga na prijašnje stranje, odi u restore centar i vrati ga unazad dan ili dva, to će sigurno riješiti, brzo gotovo i bez puno muke [:smijesi]
2015 03 20
Dubravha,otići će na staro stanje,ali će delta ostati i dalje stvarat probleme,ona se ne briše samo tako
2015 03 20
i target i start in su mi isti pise mi "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox" kak da to izmjenim, nemam prave ikone na desktopu [:tuzan] samo neku koja zgleda ko koverta zuta- i kad na nju kliknem normalno surfam ali nesmijem tak ostavitit , vec mi suze idu, ruke mi se tresu
2015 03 20
ajd mi screen shotaj
2015 03 20
ne bi trebalo ostati, meni kad se neko sranje zakači koje nemogu maknut, napravim restore i sve 5, može probati, traje minut, dva [:smijesi]
2015 03 20
a mozda bi taj restore pomogao barem za ikonu ha?
2015 03 20
polaaako,samo tren da nešto vidim
2015 03 20
neznam, na ovom kompu - vec sam sprobavala na sve nacine [:tuzan]
2015 03 20
ja mislim da si ti slucajno promjenila samo izgled ikone,ajmo provjeriti,klikni na tu ikonu desnim klikom i idi na properties kako ti tu izgleda ikonica?
2015 03 20