Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

upomoc virus delta home

Bravo Majo, sad znamo koga cimamo kad nekaj pođe po zlu [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 20
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sad vidim [:zaljubljen]
2015 03 20
vratila mi se stara ikona,ali sad kad kliknem na nju jos mi se otvori jedna ista u tool baru - vise neznam jel to normalno, i kad restartam lap pojavi mi se gore a onoj alatnoj traci neka ikona koja je bila dok je delta bila prisutna, sve si mislim da je ta delta negdje skrivena- neznam jel moze biti skrivena=?
2015 03 20
ma ništa,drago mi je da sam uspjela pomoći,vjeruj mi,imala sam milijun situacija di sam imala ne jedan virus takav,nego njih stotine,i da sam muzu rekla,mislim da bi me katapultirao [:hihot] pa sam se snalazila sama i eto malo nes i naucila....ma bitno mi je da se tebi rukice vise ne tresu i da ces lap vratit kakav je i bio [:smijesi] samo savjet...te delte,i sranja takva ti se navuku dok u biti ne gledas,kad recimo instaliras nesto,imas one pizd. di klikas next,next,next...e uvijek citaj sta pise prije nego kliknes next,jer tu bude da se slazes s tim da ti alsamglup.com bude zadani web preglednik,i ti to ne vidis neg kliknes next ili ok...e onda je sranje...pa eto,samo na to obrati pozornost,ima vise vrsta tih virus preglednika...i da,adw cleaner je zakon za njih,samo ga malo malo treba azurirati,ja ga upalim bar jednom tjedno jer sve cisti...eto [:smijesi]
2015 03 20
ta u toolbaru je normalno da se otvori
2015 03 20
ako si koristila adw cleaner-ne moze bit skrivena [:smijesi]
2015 03 20
ok, hvala ti puno , puno si mi pomogla, stvarno si kraljica, i hvala ti na potrosenom vremenu [:poljubac] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 20
ma nema problema,i drugi put,bitno da je sad sve ok, i da si mirna [:smijesi] [:poljubac]
2015 03 20
samo da te jos pitam, jelnormalno kad kliknes na farefox da gore di pises adresu www. i to pokraj toga stoji narandasta lisisca i kad stavim mis na nju pise mi - this is a secure firefox page. vise nezz od panika da nisam mozda stisnula onaj neki save mod za firefox nezz jel to ostaje i kad resetiras komp ili ne? ako da kak se to provjeri?
2015 03 20
Super ste cure!!! [:zaljubljen] I meni će dobro doć ovaj link za uništavanje sr... po kompu.. [:smije]
2015 03 20
znaci da surfas preko firefoxa,sigurnog preglednika,skontala?
2015 03 20
ne paničari,sve ti štima sada [:smije] Dreamcatcher, trudimo se [:hihot]
2015 03 20
ne panicarim vise, puno ti hvala [:zaljubljen] [:sramezljiv]
2015 03 20
ne hvali,. I drugi put [:poljubac]
2015 03 20
1 2 3 4