Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hipotireoza

Jeli ima koja od vas hipotireozu? Kako se nosite s njom..Jel su vam pomogle tablete..tj.nadomjestak hormona..Ja tek nedavno otkrila da imam hipotireozu :( Jeli ima pomoci [:jezik] [:sokiran]
2015 03 24
Imam ja. Prvo sam pila tablete a onda kasnije bez tableta.
2015 03 24
I ja to imam :) Danas sam bila na ultazvuku pa ćemo vidjeti terapiju. Doktorica kaže da to nije ništa strašno tako da nemaš brige [:kesi] [:kesi]
2015 03 24
Imam ja i pijem na svoju ruku.
2015 03 24
Snjezana kako to da ne pijes tablete?
2015 03 24
Zato sto sam probala napraviti nalaz kad nisam pila tablete i bio je dobar. S time da sam izbacila bijeli secer,bijelo brasno,kupovni kruh ,mlijeko,gazirana pica,cokolade,salame,biljno ulje i fast food hranu.
2015 03 24
Meni je doktorica rekla da u slucaju da se prekine terapija moze doci do srcanog udara..Ti si isla kod privatnika?
2015 03 24
Pravim sama kruh Kupim u bio bio sve sto mi treba. Nekad kupim razeni kruh sa zitaricama. Jedem vise ribe,pileca prsa,povrce,jogurt obicni,tuna i kuhana jaja.jaja vise ne pecem. Jednom tjedno jedem slatko i napravim sama kolac od sastojaka koji ne sadrze secere ni margarin. Jos nesto. Ne pusim,ne pijen kavu i trcim. Uz sve to najvaznije je ne sekirati se!!
2015 03 24
Ja sam cula da se tablete uzimaju uglavnom dozivotno :/
2015 03 24
Nisam isla u privatnika. imala sam svoga sta me vodi doktora.
2015 03 24
Ovisno radi li se akutnoj ili kroničnoj upali, može se dogoditi da netko nakon nekog vremena ne treba nadomjestak. Ali to je prilično rizična igra ako imate kroničnu upalu. Ne vidite one mikro pomake koji se događaju pa vas dovedu na rub miksedemskog ludila ili kome. Slušati svoje tijelo, ne čitati iskustva drugih previše - javlja se česta hipohondrija. [:smije] I svatko drugačije reagira. Moj organizam registrira već jedan dan neuzimanja nadomjestka.
2015 03 24
Ja sam na Euthyrox-u; prva 2 tjedna 25 mg, sada 50 mg. Osim ''popravljenog'' nalaza ne vidim nikakve druge promjene u organizmu na bolje, možda čak neke na lošije, ali možda su mi se samo neke stvari tako poklopile. Pijem tablete cca. 3 mj. .
2015 03 24
Euthrox od 50mg ubija..Mogu ti nalazi ispat savrseni, a psihicko i fizicko stanje u klincu..A doktorima se cisto j*** na kraju krajeva, bitno da ti uvale tablete i da su na papiru nalazi dobri [:ljut]
2015 03 24
Ma ja ga moram piti radi mpo. Jer mi je hormon štitnjače neznatno povišen u odnosu na referentne vrijednosti, ali su za mpo malo ''drugačije'' vrijednosti. Konkretno pokušavam trenutno izbaciti gluten jer sam čitala da on nije dobar za ljude s hipotireozom, ali se radi mpo ne mogu igrati doktora i eksperimentirati već za sada ''moram'' piti Euthyrox.
2015 03 24
Ajooj, sretno ti bilo..
2015 03 24
1 2