Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

joj joj jadna ja...

Evo ovako Kuma sam na krizmi. Pronašla sam savršenu crno bijelu haljinu. Dugi rukav, pristojna dužina i dekolte. U struku ima zlatnu kopču. Znači crna s nekim bijelim linijama kao šare. Nažalost nemam ovdje sliku. Molim vas, savjetujte mi obuću? Boja? Peta? U čudu sam. Hvala
2015 03 26
Uzmes iste boje ko i torbice.doslovno mozes svaku boju.jer na crno bijelo skoro sve ide.ja bi uzela neke na petu.al ne ogromnu petu.sretno
2015 03 26
Bež cipele možda? :)
2015 03 26
Ja bih ti savjetovala da se rješiš kopče. A cipele crne, špic papak naravno. Torbica isto. Nek bude jednostavno Možeš eventualno neku ogrlicu ili naušnice u boji, ali i ne moraš Pazi samo da ti se čarape ne sjaje, to mi grozno
2015 03 26
Crno-bijelo obožava bež. Ali i sve drugo ide, osim, možda crvene, jer onda djeluje kao gejša koloritet. Osobno ga ne volim vidjeti. Ali i to je isto dakako sve subjektivno. [:hihot]
2015 03 26
*riješiš omaših jedno slovo
2015 03 26
[slika:8d313187-8625-4e11-b679-24444f5b6095] evo je i obožavam je, predivno stoji. Ali ne znam što na noge
2015 03 26
U balerinkama se bojim da ću biti kao patkica, mala i zdepasta a nije mi baš ni za visoku petu u crkvi na onim klizavim podovima i dugo stajanje. Ne znam, zbunjena do kraja
2015 03 26
U dobro, nije strašna kopča, ja sam si zamislila nešto sasvim strašno.... ovo je cool i dalje, crni špic papak, a oni i nemaju visoke pete, taman
2015 03 26
Super je, napravi jos ljepsi strukic. O nakitu nisam ni razmišljala joj joj. Ne bih se bas sva umotala u crno, htjela bih nesto onako ne znam. Neku fora ogrlicu možda
2015 03 26
Haljina mi je suuuuper [:zaljubljen] nebi nista micala kopcu nema smila po meni i nikako balerinke nego neke cipele na petu mogu biti i u spic te nemaju visoku petu [:kesi] ide uvijek crna uz to nemos pogrijesiti ali mozda bi ubacila boju da ne budes monotona al opet me malo strah zbog tih sara [:sokiran] i nemoj nikakavu ogromanu ogrlicu stavljati [:poljubac]
2015 03 26
Pa i mene te šare bune skroz. Htjela bi negdje malo boje, možda crveni ruž ahahahahahah. Grozna sam
2015 03 26
sad i ja vidim, nije mi to izrez za ogrlice, a ni uzorak
2015 03 26
A meznam nisam pametna najbolje probati ako imas doma crvene stikle i torbu pa vidi kako stoji ili kraljevsko plavu iako mislim da bi najbolje bilo crno [:sramezljiv] a crveni ruz zasto ne??? [:kesi] Al model mi je haljine suuper i bas mi se svida iskreno [:zaljubljen]
2015 03 26
hihihihihi upisala sada špic u tražilicu. Ljudi moji pa ja imam najmanje jedan prst viška za te cipele ;) ;)
2015 03 26
1 2