Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

izbjeljivanje robe pomoč

djevojke molim koja zna kako da izbjelm traper da mi bude svjetli... imam jedan predivni strukirani sakoić traperov ali je tamni traper ja bi svjetli pa bi ga htjela posvjetlit a opet ne bi da ga uništim
2015 03 26
a varikina jedino riješenje, bar ja mislim, jerino ako ima elastina, tad je problem jer se taj elastin uništi dosta... neznam drugo riješenje za izbjeljivanje... mozda da probaš kod nekoga tko se tim bavi pitati... ili malo progooglati, mozda ima dr riješenja
2015 03 26
Nemoj se smijat, ali moja kolegen je svoje trapke htjela posvijetliti onako po sredini. Uzela četku (onako grublju) i vim, i ribaj... [:smije] uspjela je jer je boja dosta brzo otišla jedino što ih je stanjila... [:smije]
2015 03 26
Stavite je u vodu sa deterdzentom i varikinom.postepeno ce izblijediti.deterdzent mora biti,ne samo varikina.znam iz iskustva [:smijesi]
2015 03 26
na mjestu gdje varikina pipne tkaninu, nakon odredjenog broja pranja (vrlo brzo) tu bude rupa.
2015 03 26
tako je mike ja sam kuharska odjela od fleka čistila sa domestosovim izbjeljivačem ,nakon nekog vremena su se raspala [:tuzan]
2015 03 26
ja sam zašarafio pumpicu na varikinu i nešto čistio, nisam skuzio da lagani propuh nosi kapljice prema meni, i na mjestima gdje su pale najmanje kapi nakon nekoliko pranja se trenirka raspala, prvo rupice veličine kapljica i onda se spojile rupe i raspale.. i to jako brzo, ni 5 pranja..
2015 03 26
samo da usput pitam jel ima netko možda način za izbjeljivanje bijele robe koja je posivila od jedne crne zalutale čarape u vešmašini??? [:ljut] a da nisu one krpice za upijanje boje ili Venish to sam već probala [:znoji]
2015 03 26
anamajic, kupi dash,,,roba nakon par pranja pobili za nevirovat [:smijesi]
2015 03 26
Ja sam čuo da se s praškom za pecivo moze izbijeliti, ali meni nije uspjelo. mozda sam nesto krivo radio jer mnogi se kunu u tu metodu.
2015 03 26
idem odmah po Dash u DM a praška za pecivo imam doma [:zaljubljen] ima da bude bijela kao snjeg [:hihot] [:sramezljiv]
2015 03 26
Javi rezultate [:kesi] Ja sam upropastio par bijelih majica a baš su mi drage. izgledaju kao da su prljave a ne da se oprati [:jezik]
2015 03 26
jest znam kako ti je...meni sav bijeli veš izgleda kao da je star 15g.zbog jedne crne čarape...al to je još dobro...nikad neću zaboraviti kad je mama prije jedno 20 ak godina starom ofarbala punu mašinu veša u rozo [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:sramezljiv] tata je bio oduševljen [:frustriran] [:ljut] [:boji]
2015 03 26
Stavite u mašinu gdje ide prašak pola one plave kutijice sode bikarbone! Sve izbijeli :)
2015 03 26
ja koristim za bilu robu samo persil, ariel ili dash (zrnati, ne tekuće za bilu robu) i kad razgrnem robu ove moje babetine iz susjedstva samo se čude [:smijesi] ,,,,,,od dasha ne možeš gledat u robu, najbolji je,,,možda nećeš baš prvim pranjem doboti željeni rezultat jer je, ipak, ofarbano, al vidit ćeš nakon pranja, dva [:sokiran]
2015 03 26
1 2