Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Boje za kosu

Drage djevojke:) Jel znate možda gdje mogu preko interneta naručiti boje za kosu ludih boja? (ljubičasta, crvena, plava, zelena.....) I da nije s e-baya da ne cekam mjesec dana....
2015 03 30
Hvala [:zaljubljen]
2015 03 30
Znam sama ih kupujem crazy color iz engleske,cca 35,00kn(s dostavom) na ebayu.Ima Ovo su moje : [slika:739030ac-24a2-4753-b179-df49e642e6e3] Iz kine ne naručujem,pogotvo nešto kaj stavljam na kosu,lice,tijelo...
2015 03 30
Meni su crazy color puno bolje od la riche.La riche su nekak bljedunjave,dok crazy color su puno "jače".Naravno bez blajhanja ne možeš očekivati neku jaču nijansu.
2015 03 30
maJa2015 jel mi možeš reć koliko dugo drže? Ja se ne bi blajhala, ali bi htjela tamnoljubičstu. Za tu nijansu nije potreban blajh, ali kojom god farbom ofarbam to se opere nakon 4 pranja -.-
2015 03 30
Ja stavljam na blajhanu kosu.Imam uglavnom kratku irokez,pa stavim pramenove. Ova na slici capri blue (tamno plava) drži jako dugo,čak mi ju ni blajh nije skinuo do kraja(nakon 2 mjeseca). Dok ove svijetlije nijanse izdrže kraće.Ako bi ti tamniju ,trebala bi ti dulje držati(ja sam jednom imala neku ljubičastu tamnu). Što dulje držiš bolja boja ispadne(manje se ispire).ovo su polutrajne boje i kaj je najbolje ne mješaju se s hidrogenom,nema oštećenja kose. S tim da ju ja svaka 2 pranja malo "podebljam" .
2015 03 30