Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Prekvalifikacija - što odabrati?

zanima me mišljenje Vas, drage moje, mislite li jeli prekvalifikacija za samostalnog knjigovođu dobra ideja, odnosno može li se nakon prekvalifikacije naći posao? Jeli bio možda tko već na Algebrinoj prekvalifikaciji za ovaj smjer ili nešto slično? Svako iskustvo bi mi dobro došlo jer ne znam šta napraviti - upisati prekvalifikaciju za ovo zanimanje ili ne. place Isto tako me zanima jeli to polagao ECDL ispite te jeli se ta investicija isplati? [:tuzan]
2015 04 02
ja imam u planu isto to upisati na algebri, kod nas se dosta traži, od srednjoškolske struke nikad kruha neću naći a ni novinarskog bakalara [:smije] trenutno sam se bacila u skupljanje novaca za upisninu a ostalo se snaći na rate jer je skupo al mislim da se definitivno isplati. nadam se da će nam netko nešto konkretno tu reći [:smijesi]
2015 04 02
Pa prema sadržaju ECDL-a, to su stvari koje trebaš znati i bez tog tečaja. Ne znam koji bi posao mogla kao ECDL specijalist dobiti. Što se samostalnih knjigovođa tiče, provjeri koliko uopće algenrin certifikat na tržištu išta znači. Mislim da cijene jedino RRIF, ali morti griješim. Usto, bez hrpe iskustav nećeš dobiti posao. Žao mi je što te bediram, ali tako je. [:smijesi]
2015 04 02
to stoji. ja sam si mislila žicati da volontiram u jednom uredu čisto da mogu iskustvo navesti, da ga hebeš od nekud moram krenuti, 27. na pomolu a ja ni sata staža nemam u knjižici iako sam cijeli život radila preko servisa školskih i studentskih. jado.
2015 04 02
Volontiranje je ok, ali problem je što i s time postoji zakonska regulativa. A mnogima se time ne da baviti. Možeš pokušati, ali ako to radiš - ja bih paralelno volontirala i studirala.
2015 04 02