Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Samo ona zna

Baš me interesuje zašto mi je obrisala artikle,nije slika sa neta,nisu lažni tagovi,nije kolaž... [:frustriran] slučajno sam primjetila da mi nema trapeica na profilu,a onda odem na google,upišen naziv,i vidim da mi je obrisan i lot sa tim istim trapericama [:frustriran] na googlu se vide slike,ali kada kliknem prebaci me na početku stranicu krpica
2015 04 05
Dal si stavljala "laznu" cijenu?...tipa stavis da je 50 kn, a kad se otvori lot pise posebno majica 50, traperice 70.
2015 04 05
meni takoder, stvarno ne vidim u cemu je problem, i zasto adminka to radi?!
2015 04 05
Daisi znam to sve,i ne radim to [:smijesi] Kada sam dosla na krpice,čim mi je prvi put obrisan artikl,prevrnila sam krpice i pročitala pravila,i tada sam počela da pratim forum,cure su mi sve lijepo objasnile.Znam da se ovakve teme objavjuju skoro svaki dan,ali nekako me bas naživciralo jer ne stavljam kolaže,različite cijene...Moguće da sam negdje pogrešila,mada pazim na to.I nije me naživciralo što nema traperica već kada sam vidjela da nema i lota,pa se pitam koliko mi toga još fali [:znoji]
2015 04 05
Elena tebi zato sto je prva slika s neta kod nekolicine artikala, sorry al je protiv pravila, a i brisu se stvari koje se slabo vide. Sto uopce provlacis sliku pegle kroz Retricu? Izgleda mutno.
2015 04 05
Samanta mora biti nesto...samo je jednom na pocetku obrisano par artikala koji su bili u skladu s pravilima i adminka se ispricala. Iza toga se stvarno pazilo da sve bude ok i nitko se s opravdanim razlogom nije zalio da napomenem. Znaci brise se narucivanje s neta, ako se radi o preprodaji-vise velicina se nudi u istom oglasu, ako su krivi tagovi, ako su slike mutne i nejasne, ako je prva slika s neta, ako je prva slika kolaz s vise od dvije slike u njoj, te ako je lazna cijena, tipa jednu kunu ili cijena jedne stvari a ne lota zajedno.
2015 04 05
Ja se stvarno trudim da slike budu čiste i da se vidi šta prodajem,pazim na tagove,neznam,objavila sam opet sa novom slikom pa ćemo vidjeti.I hvala daisy,uvijek si tu da pomognes [:smijesi]
2015 04 05
Da to sve znam,i vjerujem da sam sve dobro uradila,a možda je ovo,npr kad su traperice veličine 28,i kad označim da je to veličina S ili 38 da li je i to greška? Jer drugi razlog ne mogu naći [:sokiran]
2015 04 05
Koliko ja vidim sve je ok za traperice-tvoje slike, nema laznih tagova, "ispravna" cijena...ak ti sad ode, onda posalji poruku Ivancici pa pitaj zasto. [:smijesi] Tu sam da pomognem. Ti si zapravo jedna od "normalnih" cura tu. Pitas, popravis ako treba i sve ok Meni smeta kad se prave grbave, pa ni ne procitaju pravila vec se pocnu derinjati na forumu kako i zasto ovo i ono.... Ugl, sve ce se rjesit! Sve naj za Uskrs! [:poljubac]
2015 04 05
Sretan Uskrs [:smijesi] Hvala jos jednom na pomoći,slikala sam ponovo i objavila,možda slika nije bila dobra,mada ja je dobro vidim na googlu. I lakše mi je staviti normalne tagove nego da pratim sta mi je obrisano i ponovo da stavljam slike [:hihot]
2015 04 05
Mene pocinje zivcirati sto mi se redovno brisu artikli koji su oznaceni kao prodani. Cim cura uplati pisem prodano i brisem nakon sto javi da je stiglo. Znaci to bude max 5 dana al ne, redovno mi se obrisu slike a nekima stoje mjesecima kao "prodane", znaju se vrtit i na naslovnoj pa nikom nista a meni cim oznacim prodano, eto je da obrise. Koji pik ima pa to je nevjerovatno.. [:frustriran] [:znoji]
2015 04 05
Btw postoji li mogucnost da se slike sa tog googla nekako obrisu???
2015 04 05
Google samo neko vrijeme pamti artikle i slike koje sustav obrise ili ti sama. A za brisanje Prodanih....svima je razlicito..meni je jednom obrisao za 5 dana, jednom za 14 jer sam ja zaboravila obrisati. al zar to nije smisao cijele price, da se ne gomilaju Prodani artikli kao prodajni i da nam trazilica bude cisca? Cuvas slike u folderu na kompu ili screenshootas oglas koji oznacis kao prodan, za svaki slucaj ako bude kakvih problema kod kupca s tim artiklom. jednostavno rjesenje problema.
2015 04 05
Naravno, zato ih i brisem odmah cim mi kupac javi da je stiglo ali to ne bude duze od max 5 dana pa ne vidim potrebu da se hvata mojih artikala kad ih ima masu koje stoje i po god dana kao prodane..
2015 04 05
Da primjetila sam da se brzo brisu prodani artikli,uvijek se nadam da nece obrisati prije nego sto stigne
2015 04 05
1 2