Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao - ljeto

Pozdrav cure Zanima me kako pronaci posao preko studentskog? I kakva vi iskustva imate, gdje ste radile, kolko ste zaradile? I za curke iz Rijeke, znate li nekoga kome treba osoba za cuvanje djece, dadilja? Unaprijed vam hvala [:zaljubljen]
2015 04 08
stalno se javljaj na razne oglase :) proslo ljeto sam radila kao fotograf.. putovala jadranom i fotkala [:zaljubljen] oko 5 000kn/ mj [:smijesi] Sretno :)
2015 04 08
Kupi Dubrovački vjesnik na kiosku,tamo ima ful oglasa za razna zanimalnj,naši ovdje traže puno radnika.
2015 04 08
Uvijek možeš naći posao u nekom kafiću ili možda na sladoledu, samo se moraš dobro raspitati. Također se često traže osobe za rad u turističkim agencijama ili možeš nekom pomoći čistiti apartmane u zamjenu za novac naravno :) Nažalost, ne znam nikog kome bi trebala dadilja :/ Ali moje iskustvo je rad u jednom kafiću/restoranu na plaži preko ljeta, plaća 4000kn + tringelt, i stvarno sam zadovoljna. A radila sam 9h dnevno. :)
2015 04 12