Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Tegobe sa kavom.

Djevojke/žene, ima li vas ovdje koja ima problema sa kavom kada ju popije? Naime, ja obožavam kavu, tiramisu, čokolade s kavom, baš sve. Ali imam problem. Svaki put kada popijem kavu, kapučino, a ne daj bože one kave iz kafića, uhvati me takva nervoza i želudac mi se stegne i kao da drhti. Skroz neki nelagodan osjećaj [:tuzan] . Ne znam da li sam jedina, ali ako vas ima još, recite mi kako to riješite? Kako nestane ta bol neka? Nekad zaboravim na to i popijem običnu tursku kavu (kao što sam sad zaboravila [:znoji] ) i toliko me sad to muči i skroz sam nervozna, a traje mi i po par sati [:place] [:place] Help?
2015 04 12
ja sam druga krajnost. obozavam okus kave al bas nikako ne djeluje na mene
2015 04 12
Obožavam i ja, ali ne smijem popit ni kapi. Ti bar smiješ, a u ostalom imaš super energetskih napitaka već ako je nužno. Guarana <3 [:hihot]
2015 04 12
red bull i ina gofna ne konzumiram, a tblete sam probala i nis
2015 04 12
Meni muka samo od one iz kafića..odmah moram na wc.. :-D
2015 04 12
možda kofein, jesi pobala bezkofeinsku?
2015 04 12
Moja poznanica isto tako kad popije tursku kavu,obićnu iz kafića nebitno koju isto poćme drhtat tako da ona kave uopće ne pije...
2015 04 12
popijem kavu prije spavanja okrenem se na drugu stranu i zaspim [:smije]
2015 04 12
Kao što ana kaže, vjerovatno si osjetljiva na kofein. To su nuspojave koje se kod većine ljudi pojave kad unesu preveliku količinu kofeina, a ti si očito osjetljivija. [:smijesi]
2015 04 12
Andrea, možda guarana u tabletama? Ana, a pijem ju zbog kofeina i njegovog učinka najviše :/. Užas koja drhtavica i mučnina isto, da!
2015 04 12
I meni je tako nekad, bas me neka nervoza primi [:sokiran]
2015 04 12
Andreakod..ja isto tako..pogotovo u nocnim smjenama..popijem je u litrama..i nista..svejedno mi se spava..kod kuce isto,popijem prije spavanja i jos kao da bolje zaspim.. :-*
2015 04 12
Meni isto turska kava ne odgovara. Trenutno pijem kavu od cikorije sa rižinim mlijekom i odgovara mi kombinacija. Nije pretjerano fina, ali zapravo pijem ju više radi same navike ispijanja nečega ujutro (čaj ne volim). Kofein iz kave nikada nije djelovao na mene, tj. to mi je premala količina kofeina da bi me razbudila ili držala budnom.
2015 04 12
A te drhtavice su vam od tlaka..vjerojatno vam padne ili se povisi..usne pocnu trnut,lice..srce brze/sporije lupa..
2015 04 12
I meni je tako bilo (ponekad). Pij samo prvu jutarnju i nikako više tijekom dana, sa što više mlijeka (ili rižinom, zobenog, sojinog mlijeka). Prebaci se na čaj [:zaljubljen]
2015 04 12
1 2