Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Posuđivanje novaca

Da li posuđujete novac? Jeste imali problema s "vraćanjem istih.."..?
2015 04 26
Posudim, ne puno ali da. Procijenim kome.
2015 04 26
Posuđivala sam. Ubuduće isključivo užoj obitelji. Osoba kojoj sam zadnje posudila novac je jednostavno "nestala" iz mog života. Sramota [:ljut]
2015 04 26
Da,i prodavala užoj obitelji stvari na odgodu mjesec dana,Prošlo je i 2 godine nikad novce nisam dobila a tražila sam novce i opet ništa...Radi se o 500 kn..Rekla sam nikad više..
2015 04 26
Posudim novac samo najboljoj frendici ili bližnjima, njima dam, a poučena iskustvom da ljudi kojima sam znala posuditi novac nikad nisu vratili, sada me čak i ne pozdrave, sramota [:vrti]
2015 04 26
mozda teta misli da li vi posuđujete novac od nekoga, a ne da li od vas posuđuju [:smijesi]
2015 04 26
Dobro ste me sve shvatile,da li ste spremne posudit svoj novac nekome i ako da kome? Baš je strašno kako ljudima ne možete više vjerovati..
2015 04 26
ne posuđujem nikome i ni od nikoga,,,,,koliko imam, toliko trošim,,,,imala sam jednu priju koja je uvijek žicala da joj posudim, pa onda uvik moram gledat oće li mi vratiti i lipo sam joj u par navrata rekla nemam i "odbila" se,,,,to je, inače, njen stil,,,,,meni je to, ajmo reć, odvratno,,,,,kad imaš malo više ostavi za "ne daj Bože",,,kažu stari: bolje je znat nego imat
2015 04 26
samo pravim prijateljima u koje imam povjerenja i oni meni [:zaljubljen]
2015 04 26
Posudila bih da imam... Ali nemam [:place]
2015 04 26
samo osobama od povjerenja [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 26
Ne, sigurno više NE, zbog lošeg iskustva [:vrti]
2015 04 26
Ja ne posudjujem nikad niti ikad pitam da mi tko posudi. Treba se nauciti pokriti s onim cim raspolazes. Sa svoje 44 godine samo jednom sam usla u minus i to tudjom krivnjom. Novac bi posudila ili trazila samo u stvarno krajnjoj nuzdi i inzvarednoj situaciji. Kredit nikad nisam podigla. Ne zelim razmisljati o novcu i dodatno biti njegov rob. Novac je 'vrag' i s njim treba krajnje oprezno i jako promisljeno. S vremenom to udje u modus ponadanja i uvijek imas cist racun i dugu ljubav s sobom i okolinom
2015 04 26
postoje mozda dvije tri osobe kojima bi posudilla, a za ostale sori al ne, losa skustva te nauce lekciju [:tuzan]
2015 04 26
ja posuđujem sama u sebe sa minusom na računu..ne preporučuje nikom, nisam dobar ni posuđivač, niti povratnik [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 26
1 2