Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zašto se povratne ne ostavljaju bez dodatne zamolbe?

Baš sam primjetila da dosta korisnica moram napomenuti da mi ostave povratnu informaciju, a isto sam primjetila i kod frendice koju učim još krpičariti ( [:smije]) , nakupovala haljina i haljina, a ima jednu povratnu. Kaj nije logično da se ostavi po primitku paketa? [:sokiran]
2015 04 27
Logično je, i ne kužim zašto to ne rade ostale! Javim da je paket stigao, zahvalim se kažem ostavljam povratnu, a s dr.strane ni bu ni be [:pospan] Ne znam, nije im očito bitno, ili? [:vrti]
2015 04 27
Joj draga ja sam se to sto puta pitala,da moramo žicati svoju povratnu [:vrti]
2015 04 27
nekima to ne igra ulogu, čak ni onima sa puno..nema pravila u biti, neke to ne doživljavaju..ja sam naletila neki dan na jednu, sve marke ima,sve skupo,svi su joj povratnu ostavili,odn.tad kad sam gledala 10-ak njih ona nikome..ja to nemogu razumijet recimo..ali eto, ima i takvih [:kesi]
2015 04 27
ocito nekima nije stalo do povratnih pa ni ne ostave [:tuzan] meni fali sigurno 15
2015 04 27
Probaj prebacit lopticu..ako ti ne ostave, onda ti izbriši svoju koju im ostaviš..
2015 04 27
..nije mi to jasno... [:vrti] [:vrti]
2015 04 27
Meni je glupo kada moram pitat za povratnu, u zadnje vrijeme lijepo preuzmu paket a ne zele reci da su ga uzele i da je sve u redu.ja 7 povratnih nisam dobila u 3 tjedna. [:znoji] Ne ostavljam ih ni ja ako one meni ne zele
2015 04 27
Ja ne brisem svoje jer mi to dize ocjenu,tako bar pise u pravilima,kad ostavis povratnu digne se [:hihot]
2015 04 27
nina37 .... da, slazem se. ja sam to napravila. ako ja nisam vrijedna njezinih pet rijeci, bome nije ni ona mojih. [:znoji]
2015 04 27
Ne treba mi se dizat [:hihot] al neću onda ni takvima dizat
2015 04 27
evo ovo što je nina napisala,to sam ja počela raditi. kad vidim da mi neželi ostaviti povratnu ni nakon moje zamolbe,obrišem svoju povratnu njima. da vidiš što su počele ostavljati povratne nakon brisanja jaooj [:smije] [:smije]
2015 04 27
Meni bi bilo ispod časti nekog moliti [:smije]
2015 04 27
da,da,obrisala sam ih masu, nećeš ti-neću ni ja..
2015 04 27
Očito moraš slati pismenu molbu. Posebno me frustrira kada mi ju ne ostave korisnice koje imaju jako puno povratnih kao neznaju da tako stranica funkcionira. Do sada nisam dobila cc 20-tak povratnih. To me uopće ne tangira ako ju ne dobije a ostavila sam jednostavno odem kod njih i obišem svoju.
2015 04 27
1 2 3