Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoc oko ogromne postarine

@Ivanchica, da to je izgleda najbolje
2013 03 12
Draga ako šalješ sa otkupninom onda najbolje ti odmah platiš poštarinu a na otkupni iznos upišeš ukupan iznos npr 130+ 40 pošt.= 170 kn.I onda tebi poštar donese 170 kn.Naprimjer,ja sam prodala kožnu jaknu za 260 kn,poštarina je bila 40 kn tako da sam ja odmah platila poštarinu a za otkupninu sam upisala 300 kn.Tako da sam dobila nazad lovu za pošt. i svoju cijenu jakne.Eto ,nadam se da si skužila,pa sretno drugi put. [:smijesi]
2013 03 12
@Katja -hvala na info u vezi Tiska
2013 03 12
Hvaaaaaalaaaaaa svima [:poljubac] !!
2013 03 12
Cure drage,sve je sigurno ako smo poštene,a ako nismo onda ni uplata na račun nije sigurna.Puno toga sam i kupila i prodala,i pouzećem i uplatom na račun,ali jednom sam i "popušila" 275 kn ,uplatila ženi na račun a nikad nisam dobila robu.Pa ni na tom Tisku ne možeš otvoriti paket prije nego ga preuzmeš.Sve je to isto,samo se prvo dobro raspitajte o cijeni i načinu slanja i sve ok.Lp žene moje. [:smijesi]
2013 03 12
tisak je za sada odličan jer prikupljaju korisnike pa je 10 kn bez obzira na težinu...... i odličan odabir za teže pakete.... a ovako inače poštu UVIJEK šaljem obično prioritetno, košta 1,80 kn više nego obično(dakle nije skupo kao preporučeno), a stigne odmah idući dan od slanja... odlično mi je i do sada se pošiljka nikada nije zagubila..a i znam kada će mi što stići [:smijesi]
2013 03 12
Za sada je najisplativiji Tisak. Kada šalješ odmah ti uzmu 10kn, moraš od kupca uzeti adresu Tiska ili njihov neki broj, to neka ti kupac pošalje. Meni je jedna cura sad u subotu slala preko njih, ja sam samo otišla pitati kako da mi pošalje a oni su mi dali neki kod i s tim kodom je ona upisala moje ime i prezime, adresu i to je to. Cura je poslala u subotu poslje 11h a u ponedjeljak ja preuzela i za sada sam zadovoljna, jer nisam očekivala tako brzo. Sretno! [:smijesi]
2013 03 12
1 2