Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoc oko piercinga!

dooosta duuugo se neckam oko surface tragusa [slika:ce7223c3-39b2-43f5-b062-1f0e08acc20b] [:zaljubljen] ima li koja od vas opcenito surface piercing, zanima me dali je istina o odbacivanju istoga, navodno piercinzi na kozi traju najkrace, organizam ih jednostavno nakon nekog vremena odbaci.. koliko je bolno mjesto i preporucate li neki dobar salon u Zagrebu, zasad samo cujem za Octopus? cureee pomozite, da ili ne ? [:zaljubljen]
2015 05 05
Nemam ovakav piercing, ali što se tiče područja glave, imala sam u nosu, ali sam ga izvadila. I sada jedino imam tragus. Ali baš na hrskavici na ulazu u uho. Dakle, kod mene su u pitanju hrskavice, ali što se tiče pirsanja kože, zna se dogoditi da se rupice počnu "pomicati", to se dogodilo mojoj frendici s piercingom na pupku. Skoro su se spojile. Ali opet, to sve ovisi od osobe do osobe. I vrlo veliku ulogu igra izbor nakita.
2015 05 05
ma u slucaju i da ga koza odbaci nakon nekog vremena ( koju godinu i ja zadovoljna [:kesi] ) sve bi to jos i pregrmila, samo me strah da nebi imala problema sa gnojenjem, ranama i boli prilikom odbacivanja, a narocito oziljak na licuuu [:sokiran]
2015 05 05
surface pirsevi se ne mogu usporedit sa običnin šta se izbacivanja tiče. imala san jedan na ruci koji san morala izvadit radi svoje gluposti [:smije] odbacivanje se događa jako često, za razliku od običnih. po mome se ne isplati radit samo radi toga. u zadru i šibeniku koštaju po 400-450kn,šta je puno s obziron na to da ne znaš oće ga tilo odbit. ne znan kakve su cijene u zagrebu. važno je pazit na nakit, za surface se koriste šipkice pod kuten od 90 i 45 stupnjeva. banane i ravne šipke nikako. pierceri koji takve stavljaju ne znaju radit svoj posa kako spada. eto da i to kažen, budući da san i to vidila [:smije]
2015 05 05
meni je osta ožiljak , nosila san ga možda misec dana, ako i toliko.
2015 05 05
ja sam imala baš ovog na tom mjestu i odbacilo mi.. sama sam si kriva jer moglo se spasit, ali eto nema veze, nije bolilo ništa i ožiljak je sada gotovo nevidljiv jer sam mazala kremom.. rekli su mi da ako želim da mogu ponovno na istom mjestu radit da nema problema... imala sam ga nekih 6 mjeseci recimo...
2015 05 05
Radila u tkalci u obrvi.davno.odbacio mi organizam nakon dva.mj.ak ti je zelja napravi to.imam mali oziljak al mi nije zao jer sam ful htjela to.
2015 05 05
Ja sam ga isto htjela, ali pošto bi mi bio prvi i nisam odmah htjela loša iskustva s pirsanjem, odlučila sam se za tragus u hrskavici. Iskreno, ne plašim se baš odbacivanja, ali išla sam na sigurno
2015 05 05
fora izgleda, [:kesi]
2015 05 05
fora izgleda,ali ja se ne bi usudila
2015 05 05
lollobrigida, fala ti, dala si mi vrh ideju o svom idućem pirsu :** inače iman obični tragus, i nisan imala nikakvih problema s njim, dapače.. evo i slika.. [slika:92d501ad-712a-491d-b0d4-d66def8af0f1] i say, GO 4 IT! <3
2015 05 05
Sad sam u jos vecoj dilemi radi tog odbacivanja [:kesi] al full bi ga htjela, svida mi se I ovaj na hrskavici al meni su slusalice u usima pola Dana pa bi mi mozda I smetalo, al ovaj surface no 1 [:zaljubljen] Inace cijene u Zg se krecu za Sami pirs 200 kn, a Nakit cca 140-220 , eee Samo da ne pozalimm [:hihot]
2015 05 05
Curee hvala na pomoci, daleko je najbolje cuti iz osobnih iskustava [:smijesi]
2015 05 05
uvik moreš probat, pa šta bude.. :D a kad planiraš bužanje? :D
2015 05 05
Kasica se puniii tako da cim prije [:hihot] Jos cu si razmislit I za ovaj na hrskaviciii Diabolus sad si me malo ohrabrila [:kesi]
2015 05 05
1 2