Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ajmo malo!!!!!

Cure koje se bavite tarotom, astrologijom, grahom, viskom, i šta ti ja znam čime već ne, jer nisam upoznata sa svim tehnikama; ima li tu šta istine?? U koliko slučajeva se pogodi što će se dogodit, koliko se statistički podudara sa vašim iskustvima i na čemu se temelji procjena?? Direktno se intrepretira karta ( il što već, a što je u pozadini??) Cure, ima li koja iskustva kao klijent, koja je fora, ajmo malo mišljenja, ideje....
2015 05 15
Samo vidovitom milanu vjerujem, ostalo su sve naklapače.
2015 05 15
Ja sam oduvijek htjela kod nekog,ali mi je bio bed da ne naletim na nekog prevaranta
2015 05 15
cure, možda i gatanje iz kave netko???
2015 05 15
mene stvarno zanima jel to stvarno ima težinu??
2015 05 15
Mislim da nema u mlađim generacijama tko se bavi time,samo na selu stari babci znaju!
2015 05 15
ja proučavam astrologiju, i otvaram karte,no vidim da su tu vec sprdačine na tu temu, pa cemu se trudit [:smije]
2015 05 15
ok, evo ako će vam bit lakše...OPET PREVARAAAAA Jedna krpičarka je prorekla da ću sve prodat, a ono sve čami na profiluuuu.... A dajte cure..milanu i ekipi zvone teliči stalno, a za njih znamo da jesu prevaranti...
2015 05 15
ja sam imala slučajan susret na poslu sa čovjekom koji kakti čita auru, mogu reći da je bilo vrlo pozitivno iskustvo, s obzirom da sam u tom trenutku bila trudna nešto jako malo i znala sam to samo ja i moj muž. a starčić je to ispalio čim me vidio. Nakon što sam rodila i vratila se na posao imala sam problema sa bolovima da nisam znala jesu bubrezi jajnici ili što već, opet starčić naišao ja se požalila, uhvatio me za ruku, gleda gleda u oči, ma bit će to sve dobro nakon silnih pretraga ispostavilo se da imam bolne ovulacije. u pravilu sve pozitvno,nisam ga već dugo srela. [:tuzan]
2015 05 15
Ametista ja sam ozbiljno pitala i baš me zanima...e da, i ovo s aurom je jako zanimljivo..čula sam o tome, ali na tome je i stalo... Ametista, ako netko počne ozbiljno i drugi će prihvatiti
2015 05 15
Pih, samo jednom se javila nekome za to i to tu na Krpicama. I kao odgovorit će svima. Nikad nisam dobila odgovor. [:tuzan] Nikad neću saznati. [:place]
2015 05 15
A jel ti kako se baviš time imaš odgovor u čemu je kvaka???Mislim zašto se visak vrti ovako il onako, jel to ima veze sa nekim darom osobe koja vrti ili nečim trećim?
2015 05 15
Jednom smo mi doma vrtili iz fore kao tko će koliko imati djece na prsten i lanac,,i bome bilo točno.... [:boji]
2015 05 15
Ametista može li jedna analiza? [:smijesi]
2015 05 15
Vesna piše na profilu ženi da tri pitanja 50 kn...
2015 05 15
1 2 3 4