Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

malo pomoci za mene neznalicu

Dakle, imam jedno pitanje za vas. Znam da ce nekima pitanje biti glupo i ne znam ni ja sto, ali se prije s tim nisam susretala, pa ono.... Dakle, borbu vodim s HPV-om, cinovima i svim tim glupostima..... a moram raditi sanitarnu iskaznicu. I ja stvarno nemam pojma jel moze biti problema zbog toga, mogu li mi reci da mi ne mogu odobriti iskaznicu, i da ne mogu raditi?
2015 05 17
Mislim da ti to nema veze s tim, jer baš u takvu dubiozu nejdu za sanitarnu, koliko se sjećam ono stolica na pregled i to je u principu to, ali budu se cure javile koje to svježije znaju [:smijesi]
2015 05 17
hvala [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 17
ma nnč [:poljubac] [:smijesi]
2015 05 17
Raven...imam u firmi curu koja se isto bori s time, nemaš brige za sanitarnu [:smijesi]
2015 05 17
ajme, fala ti proud.... dovoljna je to muka sama po sebi...... [:hihot] [:poljubac]
2015 05 17
Vjerujem...kad smo zaposlili curu ja joj počnem sa sanirarnim i higijenskim...onda mi dođe natrag u kancelariju i sva jadna zbog tog sanitarnog [:tuzan] nakraju je sve riješila bez problema. Došla sam s bolovanja na sanitarni pita me lječnik dal sam zdrava, ja njemu da jesam [:zaljubljen] ...gunđao je samo radi predugih noktiju [:hihot]
2015 05 17
i drugo misljenje isto kaze da neces imat nikakvih problema. jedno s drugim nije povezano. sretno u borbi! [:smijesi]
2015 05 17
hvala vam cure [:poljubac]
2015 05 17
probaj ispirati rodnicu špricama i otopinom češnjaka...čula sam curu koja je godinama isprobavala sve zbog HPV-a...trovali su je lijekovima...ništa joj nije pomoglo kao ta otopina...pitaj slobodno ginekologa...ima točno kako se priprema...ako ti neće reći...probaj recepte na netu naći...
2015 05 17
iskreno, vec sam razmisljala o takvim stvarima, jer sam vise za alternativu nego za trovanje lijekovima.... a hpv ko hpv....prisutan vjecno kad ga jednom zahvatis...... kod mene je problem sto mi je imunitet uzasan [:sramezljiv]
2015 05 17