Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Domaći sladoled

Jučer sam radila sladoled od šumskog voća. Napravila sam s onim što sam doma imala i ispalo je odlično..Malo jogurta, slatkog vrhnja, šećera, meda, smrznuto š.voće u blenderu. Nemam aparat za sladoled, no mislim da čak nije niti potreban. Blender dobro radi svoj posao :-) Okus je nebo i zemlja. Ovi kupovni sladoledi prepuni su aditiva, umjetnih boja, umjetnih aroma..Zaista sladoled je vrlo jednostavno za napraviti, a ukus je odličan... Morat ću uskoro probat sa smrznutim bananama, navodno je odlično. Htjela bi da mi napišete svoj najdraži recept za sladoled, kako ga vi radite i koji vam je najbolji? Mislim da ću sad češće raditi sladoled. Zdravije, finije, bolje.. [:kesi]
2015 05 31
Meni taj domaći nikad nije par kupovnom. Kupovni su mi deset puta bolji.
2015 05 31
[:hihot] Meni isto! Inače jedem apsolutno zdravo, pazim zbilja na sve, što ne uzgajamo sami kupujemo provjereno bio i eko i sve to, vegetarijanci smo i sportaši..........zaključila sam da si jedan porok mogu dozvoliti i to je sladoled - kupovni, pun svakojakog smeća, ali diiiiiivan [:zaljubljen] !
2015 05 31
Kad želim sladoled, slastičarnica prva adresa [:kesi] [:zaljubljen]
2015 05 31
Ja si volim napravit od manga, znaci zamrznem ga skupa sa breskvom i slatko vrhnje u blender i bude za prste polizat [:jezik]
2015 05 31
Gita, mi se isto trudimo. Imam voćnjak i povrtnjak, jedemo perad. Ali neću se sladoleda odreći! [:hihot]
2015 05 31
@DarkAngel1234 fala na ovim videima, nisan jos za ovu curu cula, bas cu napraviti neki od ovih ovaj tjedan, izgledaju mljaaac... [:hihot] isto se slazem s curama, ne bi se kupovnog nikad mogla odrec! [:smije]
2015 05 31
ja sam radila onaj s bananom i šumskim voćem, dakle banana se nareže na male kolutiće i zamrzne i onda kad je smrznuta utvali se u blender zajedno sa zamrznutim šumskim voćem (kupovno) i to je to bude fino kremast i kiselkast [:smijesi]
2015 05 31