Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

trgovina Maxi Nova

Cure,koja Maxi Nova u Zg ima najveći izbor?
2015 06 02
Kaj ima u toj maxi novoj svi o njoj pričaju ,Mislm kako ima I kod mene,no nism nikad bila. Imaju li povoljnu I kaj je bitno kavalitetnu odjeću?
2015 06 02
Nisam ni ja bila tak da ti ne znam reći...vidim da su povoljni a sad valja li to išta otišla bi sama pogledati zato i pitam koja ima najveći izbor...
2015 06 02
U Maksimiru ja mislim da je najveca :)
2015 06 02
Povoljna je jako. Sve do 50 kn i moze se naci jako lijepih stvarica. Kvaliteta, eh, zavisi kako koja stvar, ali za taj novac i da se nesto nosi par mjeseci, opet se isplati. U maksimiru je najveca ponuda. [:smijesi]
2015 06 03
u maxi novoj kupila dvoje prekrasne hlače na točkice za za 29,99 materijal odličan ljetni ...malo ima elastina... [:smijesi] prekrasne ..žute... i prljavo roze... i puno odlične robe se može naći... pamučni majica... no ima i oni od neznam kakvog materijala (najon) ali ima više dobre nego loše robice... [:zaljubljen]
2015 06 03
ja sam kupila prije dvije godine sandale za 50 kuna, prosle zime neku deblju majicu s dugim rukavima za 40, i tajice s "koznim" dijelovima za isto neku sicu. sandale sam prodala jer sam ih jednom nosila, ali su mi bile fora, i nisu se cinile ko nesto sto ce se raspasti taj cas, majica nit se isprala niti ima mucica, ali tajice su nakupile mucica poprilicno, ali zato sto sam ih cesto nosila. trebas imat barem malo iskustva s materijalom da bi mogla procijenit jel smece ili ne, ali sve u svemu definitivna preporuka.
2015 06 03
Meni je ona Maxi nova na ILICI ok,ono di je stanica kod Frankopanske pa malo iza...Eh sad dal je najveći izbor-sumnjam,ali ima dosta velik izbor...Nije baš da kupujem stalno tamo ali znam kad prođem ako mi se nešto svidi u izlogu (mislim da svaki tjedan ili svakih nekoliko imaju nove "kolekcije") uđem...Jednom sam si kupila tene za 49,90,onak jesenske,i eto izdržale mi godinu dana (kupljene prošlo ljeto) s tim da se nis sad nisu raspale nego eto dublji su model pa im nije vrijeme više...I imam neku vesticu od tamo isto je ok kvalitete,samo je malo koncica viska bilo kad sam ju kupila...Jedino stopalice čarape nemoj kupovati tamo jer su neki žnj materijal i jako oznoje nogu [:smije]
2015 06 03