Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zasto se ne mogu ulogirat na svoj profil?

nevazeci je,nema ga ne postoji..sve sam pokusala [:vrti]
2015 07 06
[:smije] [:smije] i evo me sad trolam i ja ali bar imam orididi profilnu [:hihot] [:hihot]
2015 07 06
Uzasno sad mi je najveci profil sa kupcima sto sam ugovarala a nisam si stigla zapisat...ajoj samo da sad ne bude negativnih..kako do njih.....???Moze neki savjet... [:boji] [:place] [:vrti]
2015 07 06
evo sve pokusavam da udem na profil ali bezuspjesno, [:place] [:place] jbt i fejs kud sam se sa njega prijavila kad sam ga pravila,valjda ce vise proraditi, samo da u meduvremenu ne pokupim koju negativnu [:smije] [:smije]
2015 07 06
Cureeee... ni ja nemogu na svoj original profil već sigurno tjedan dana. LUDIM... bila sam i prek fba ulogirana i ovak prek maila... ali kliknem ZABORAVILI STE LOZINKU i na mail mi ne pošalje novu nego me smo podsjeti i pošalji mi uvijek istu. No i dalje se nemogu ulogirati na svoj profil, probala sam već sto puta. Kome se mogu obratit za pomoć i rješavanje ovog iritantnog problema ? :/ [:vrti] [:ljut] [:boji] [:frustriran] [:znoji]
2015 07 11
1 2