Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

poklon za rockas

Bok cure, decku je uskoro rodendan i imam par ideja sto bi mu mogla pokloniti, e sad s obzirom na to da kupuje auto htjela bi nekakvu fora stvarcicu za novi auto, moze to bit neki smijesni privjesak za kljuc ili nesto u tom stilu, da bude vise iz zezancije al opet sto bi mu moglo i koristiti.. ako netko ima neku ideju ili zna neki ducan s fora privjescima bila bih jako zahvalna. E i da, slobodno pisite sto ste vi poklonile decku, suprugu ili kome vec za rodendan mozda mi olaksa potragu [:smije]
2015 07 13
ovisi koliko možeš inamjeravaš potrošiti ... Ako uzima novo auto, neki ukrasni detalj, npr. neke lude felge bi ga sigurno razveselile. Ili zvučnici. Ali to košta [:sramezljiv]
2015 07 13
Funky fish je imao dobre privjeske..a sad neznam kako u tvojem gradu u vzu ima par dobrih ducana.. ja sam svom suprugu kupila parfem..playboy upaljac..i carape [:smije] jer mu nikad dosta toga.. [:jezik] a za prosli rockas je bio quartz sat.. [:smijesi] za muskarce je barem lako..nisu izbirljivi toliko [:smijesi] Ovisi sto voli [:smijesi]
2015 07 13
S mojim nema problema, dio za vozilo, on ga ionako sam izabere i on presretan. ma da mu uzmem ulje za motor, ili sprej za čišćenje felgi, on je sretan, a na takve se stvari ionako svodi [:hihot] nije kompliciran, ali košta [:hihot] Sreća da mu poklon ionako platim s njegovog računa [:jezik]
2015 07 13
Ja sam njemu vec uzela poklon, ovaj drugi dio poklona bi ja kupila vise iz zezancije jer smo mi vise nekako za takve poklone nego za neke romanticne ako kuzite [:sramezljiv] Mislila sam cak one mirise za auto, u nekom ludom obliku ili da nesto pise samo ne znam di bi to mogla pronaci posto se nimalo ne kuzim u aute [:hihot]
2015 07 13
Imas za kupit kapice ventila sa znakom, ovisno koj auto kupuje, dobijes kapice i kljucic sa znakom privjesak
2015 07 13
Joj ne znam sada za mirise, znam da je moj uzimao negdje, reći ću ti ujutru, on već spava [:jezik] Ali to i privjesak je onda super ideja. Ma ja sam s mojim već ohoho u braku i on rođendan koristi da se opskrbi s onim što voli, a što je izvan uobičajenog kućnog budžeta - čitaj nepotrebno [:hihot]
2015 07 13
Super mi je ovo s pusama! [:smijesi] Ma znam i ja da je muska populacija skoro uvijek odusevljena s totalnim gluparijama i ja bi da on meni kaze lijepo sto zeli, al on zeli da ga iznenadim a ja sam uzasna u poklonima [:place] On se jos dvoumi oko auta, pa bi mozda nesto sto ide uz bilo koji model Ludim vec [:hihot]
2015 07 13
Pa kupi mu ili nasnimi neki cd s glazbom koju voli i reci da je to za slušati u novom autu, i, eventualno još miris uz to. Simpatično je i nije obavezujuće uz tip vozila [:zaljubljen]
2015 07 13