Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Hilfiger spagerice

Kupila sam ih prosle godine, i jako su udobne za hodat aliiii mene toliko urezuje ona trakica iza (guma ona) da nemrem bit u njima duze od 10min jer krepam, Jel netko mozda imao slican problem? Predivne su i stalno bi ih nosila a ta glupa guma me ubija
2015 07 13
Joooj, i ja volim špagerice...i to baš Hilfigerice! I mene malo ta guma žulja, ne znam zašto. Jesu li to one s dosta visokom platformom? Ja imam takve i te me žuljaju, a one s manjom platformom me uopće ne žuljaju. Možda zbog toga. Te visoke ne nosim onda baš prečesto, već samo kad znam da neću puno hodati. A trebale bi se te gumice malo i raširiti, tj. prilagoditi nozi.
2015 07 13
Ja sam kupila ove godine one sa višom platformom, plave, nemaju iza gumu nego zatvoreno, i na lijevoj svaki put kada ih obučem dobim takve žuljeveeee [:place] [:place] Preudobne su mi, na početku me ni ne žulja, i nakon 10 min samo se stvori ogroman žulj i to samo na lijevoj, a nisu mi premalee i sada stoje jer me strah opet žulja [:place] [:place] [:vrti] [:vrti] [:ljut] [:ljut]
2015 07 13