Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kolega s posla-part 2

Pozdrav svima. Slucajno sam obrisala temu koju sam napravila prije tjedan dana otprilike. Ukratko- svidja mi se kolega s posla, vidimo se par puta u prolazu na poslu jer ne radimo u istom sektoru. Prije dva tjedna malo vise smo se sreli vani i bilo je tu puno medjusobne kemije. Ima moj broj. Dan nakon izlaska je odmah dosao do mene na poslu i u prolazu svaki put se smjeskao i bacao neke opaske. Rekao je da ce me castit ako prodjem neki ispit sta sam imala. Pitao kad cemo opet pit zajedno, ja sam rekla za vikend. On je rwkao ma moramo to prije jer on bas ne izlazi( to mi je bio indirektan poziv na pice??). Problem- to je bilo sve nakon tog izlaska, par dana jos i nakon toga nista..ima moj broj, ne pise mi. Skuzila sam da me ignorira svaki put kad vidi da pricam s nekim drugim. Ja osjetim tu kemiju i vidim kako me gleda, pozdravlja itd. Problem je sto nemamo prilike pricati jer se uvijek vidimo u prolazu i u guzvi. Curu nema. Kako da se postavim? Dali je zakljucio da ipak ne zeli pokusati nista samnom pa je samo ljubazan? Znam da je to vama tedko ovako zakljuciti. Prije bi zastao, popricali bi i to sad samo prodje pozdravi i nista. Kako da mu mu dam suptilno doznanja da bi htjela nesto, ali nista izravno govorit il slat poruke to mi je ocajno. Help:(
2015 07 15
izravno govorit i slat poruke je očajno? [:sokiran]
2015 07 15
Kako bi mi trebali znati što je njemu u glavi? Imaš jezik, pa ga pitaj! [:smije]
2015 07 15
"hejj ajmo na kavu poslije posla " jednostavnije ne može [:jezik]
2015 07 15
Da jer nismo u kontaktu uopce preko mobitela ( pretpostavljam da zeli da bi pisao nesto), a razgovarat nemamo kad jer se vidimo samo u prolazu. Jednostavno si nismo na toj razini da mu recimo predlozim da popricamo nakon posla sta je naravno najnormalnija stvar..ali ponavljam, nemamo prakticki nikakav odnos, samo ovo sto sam napisala
2015 07 15
Znam da ne mozete znati sto mu je u glavi, ali mislila sam da cete lakse vi objektivno zakljuciti. Mozete postavit i neka pitanja po kojima cete lakse zakljuciti, jer ja trenutno ne kuzim nista haha
2015 07 15
Ako ima tvoj broj i kemija je očigledna ,ja ne znam sto ceka..Daj mu mozda jos malo vremena,a a ko i tada nista ne bude,moras sama odluciti. Ili ces ga pitati na cemu je [:sokiran] ili ignor..
2015 07 15
Da je nešto htio to bi napravio. U drugoj temi ti je to bilo pojašnjeno s muške strane. Ako ti toliko njega hoćeš (jer očito da te vuče kad je on zapravo nedostižan), obrati mu se, pozovi na piće i tu ćeš znati na čemu si ili nisi.
2015 07 15
nije ni čudo šta niste u kontaktu preko mobitela, kad glumite gljivu oboje [:jezik]
2015 07 15
Harpo, što je taj muški rekao?
2015 07 15
Ja njega jednostavno ne mogu pozvat na pice samo tako. Inace sam otvorena osoba i razgovorljiva, ali ovo jednostavno ne mogu. Bilo je objasnjeno iz muske perspektive, ali svaki muskarac je drugaciji. Ja uvijek preispitujem sebe jer npr pricala sam s nekim njegovim kolegom i smijali smo se, al cisto prijateljski i znam da me nakon toga jedva pozdravio..i tako do danas li la sve nesto. Ne tjesim se, mozda to nije ni u pitanju..ali eto...
2015 07 15
A onda ništa.Piši kući propalo. On tebe ne zove ,ti njega ne zoveš. Jedino da si unajmite nekoga tko će komunicirati umjesto vas.
2015 07 15
Evo ja sam uvijek imala pogled xD onak pogledaš ga umišljeno dubokim pogledom kad vidiš da te gleda baciš lagani osmijeh i nastaviš sa ignorom xD nikad nije da nije upalilo to ih uvijeh izjeda i uvijek priđu Ako ti nakon tog ne pošalje poruku onda idi svojim putem idi dalje... Mada meni ovo zvuči kao jedan od onih tipova koji žele samo jedno...pod uvjetom da mu se baciš pod noge
2015 07 15
Haha maja, najpametnije..ma pitam se kako bi se trebala postavit sad, jer prije smo se pozdravljali onako prisno lijepo, neka zezancija u prolazu, pa bi sta tu kod mene popricali na kratko koliko mozemo..sada nista, jedva pozdrav onako normalno i tjt. Kao da amo se posvadjali, a ni ne znamo. Mozda da probam ja opet s tom prisnom spikom? Zbunjena sam jer mozda ima i par njih s kojim muti, a ja sam tu nebitna..
2015 07 15
A možda čovjek ima samo nekih privatnih problema pa mu nije do nikakve zezancije i u svom je filmu? Mislim ne znam jel samo sa tobom takav ili i sa drugima...
2015 07 15
1 2 3 4 5 ... 6