Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Najbolji način za prodaju?

Ima, slikaj na sebi s super dodacima ! Ono bas da bude slika ko iz casopisa ;-) triba se bas potrudit uredit profil da sve bude vauu. Eto bila je jedna korisnica necu imenovat imala je fora stvari i neke manje koje nebi pogledala al slikala se s losom majicom na vrh gace i ogrlica i masa se potukla za majicu . Sad vise to ne radi, baci krpe na krevet (ko ti ja i neko jos kome se neda) i sad joj je promet pao - vidim po zadnjoj povratnoj..Cisti primjer.
2015 07 16
Slažem se sa MMM3010, svi ce prije pogledat tako neku sliku nego samo razbacanu odjecu po krevetu
2015 07 16
ja bi to možda i radila, ali ja većinu robe prodajem iz razloga što m ije veliko/malo ili mi jednostavno loše stoji.... tako da mislim da to i nije najbolji način osim za one koji su manekenske građe i stoji im apsolutno sve :D
2015 07 16
prodaja svima slabije ide jer su počela sezonska sniženja i povoljnije je kupiti novu robu po super sniženim cijenama nego ovdje [:hihot]
2015 07 16
Da to je istina , i ja cu otic u ducan i kupit ode kupujem samo rukotvorine, neke preskupe torbe i tako.. Nor cura prodaje lot 3basic nove crne majice (svaka 40kn a u hm su 39,90) ....
2015 07 16
Ma meni općenito već nekih godinu i pol prodaja nikak ne ide... najviše što prodam je po buvljacima, tamo baš ok bude :)
2015 07 16
1 2