Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Naručujem obuću

I koja je onda tvoja korist od toga? [:pospan] Znači mogu platiti pouzećem. Odnosno po novome naručiti,isprobati i vratiti natrag ako mi se ne sviđa/preveliko/premalo?
2015 07 21
Kako ste vi Matilda pametni, svaka čast! Meni isto drugi ljudi naručuju jer se ne volim zamarati tim stvarima ovako samo uplatim novac i gotovo.. Čemu prepiranje ??
2015 07 21
Nitko se ne prepire. Mene zanima otkuda se naručuju "orginali". Valjda kao potencijalni kupac imam pravo znati,pogotovo kad se "orginali" prodaju u pola cijene nego kod ovlaštenih distributera.(ne računajući povremene akcije). Uostalom tebe nisam pitala,jedino ukoliko si klon. [:pospan]
2015 07 21
nigdje skoro nije besplatna,ja naručujem ferivi,bfashion....sve je 30kn pouzečem pt
2015 07 21
napokon netko razuman [:smijesi]
2015 07 21
Ja se nisam ovdje dosla niti prepirati niti varati ljude. Kome se ne sviđa i tko me ne smatra pouzdanom neka slobodno zanemari sve ovo.
2015 07 21
Bfashion ne prodaje orginale nikakve ,ferivi isto tako.Cura je rekla shooster webshop gdje je besplatna dostava isto tako i u shoebedo i sl. bfashion nema veze sa nike i vans tenisicama? [:pospan]
2015 07 21
Kad su tek izađle koštale su 900 znam jer ih je moja sestra kupila.. Praviš curu nekom prevaranticom a ti da si pravi kupac javila bi se curi u inbox da to riješite a ne ovako..
2015 07 21
Aha,znači nepouzdane ćemo ignoirati,hmm da.zanimljivo.
2015 07 21
Uostalom ako želiš patike i garantira ti da su original i povrat novca i sve naruči ako želiš ako ne ne i gotovo..
2015 07 21
Ja stvarno ne razumijem koji je vaš problem, evo stvarno ne razumijem. Napadate me ni krivu ni dužnu. Ne da mi se uopće raspravljati s vama.
2015 07 21
Upravo tako mihaela
2015 07 21
Laku noć!Tema neka ostane,kao UPOZORENJE ostalima koji čitaju forum!
2015 07 21
Kao upozorenje od ovakvih ljudi poput vas, tjeraju pravdu a mogu mislit , odnosno možemo i vidjet kakvi su !
2015 07 21
matilda je ljubomorna i iskompleksirana što se vidi iz njenih komentara...i djevojko kaže se KAKVE A NE KAKOVE :/...
2015 07 21