Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Tražim tamne zastore / zavjese ...

... ne moraju biti gotovi odnosno porubljeni, nego je dovoljno da budu samo "krpe" odnosno platna (tekstili) tih dimenzija otprilike... ne treba dupla širina ... Imam prozore gdje imam normalne prozirne zavjesice tipa gaze, što se ne moraju peglati, no s obzirom da na prozorima imam samo žaluzine, a ne rolete, kad mi moji mališani po danu spavaju ili kad idu navečer spavati , a još je dan, kroz to se jako vidi, dopire svjetlost... imam normalne karnišice one male, mislim da se to zove "vitražica" tako da si samo napravim gore rub i "navedem" to unutra... Dimenzije su : 4 prozora koja su 80x80, znači trebala bih 4 komada po cca. 100x100 cm, a dva su prozora 100x100 , znači trebala bih još i 2 komada po cca. 140x140 . Platno treba biti neporzirno, tamnosivo ili crno, eventualno tamnotamnosmeđe...obično, ništa ekstra, po mogućnosti, ako su kome ostale takve "krpe" ... u zamjenu ili po dogovoru! Hvala. [:smijesi]
2015 07 22