Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Samponi za kosu

Koji sampon koristite i koji vam je u zadnje vrijeme super zbog ovog ili onog razloga? [:jezik] Meni je trenutno otkrice sampon Jeden tag sto se moze kupiti u Tommya. Za osobe koje imaju problema s vlasistem se pokazao super, jos daje super volumen, a prejeftin, mislim 10kn.
2015 07 24
Nemam pojma koji mi je dobar, hahaha, a isprobala sam ih milijun i još nisam našla pravog [:smije] Imam tanku kosu koja se zamasti za čas. Ne valja mi ni onaj syossov baš za masnu kosu [:place] Nisam probala ovaj koji si navela, možda mi bude odgovarao :)
2015 07 24
kopriva, definitivno. lijek za vlasište ...
2015 07 24
Meni je stvarno super za tu cijenu i odlican, kosa mi nekako duze djeluje cisto, a od peurti ni p [:hihot]
2015 07 24
Prije njega sam koristila afrodita kopriva i nije bio los, ali mi je vise isusivao vlasiste nego ovaj.
2015 07 24
afrodita kopriva je za masnu kosu,možda ti je zato isušivao.
2015 07 24
John Frieda - Brilliant Brunette .. iako ne farbam kosu ali mi je ovaj odličan.. isto tako i regenerator. [:sramezljiv]
2015 07 25
meni se isto uzasno masti i tankaa je,trenutno sam na tom od Afrodite-kopriva,za sad mi je ok..a probala sam sve i svasta..
2015 07 25
Također afrodita - kopriva .. Već sigurno 5 godina ga koristim i ne pada mi na pamet mijenjati ga. Čak i na put nosim u maloj bočici [:kesi]
2015 07 25