Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lumea odstranjivač dlačica IPL metodom

Molim vas ako netko ima iskustva sa aparatom da napiše je li zadovoljan rezultatom? Kako se koristi? :)
2015 07 28
nula bodova. to tie tretman ko da si fotografiras dlake blicom, ono, nasmijte se djevojke [:smije] nista osim elektrolize, dakle iglica pod kozu i struja u svaki korijen svake dlake, je nis drugo neko blicanje u dlake. cuvaj novceke, da sta valja, kozmeticarke bi propale sve do jedne a zene ćosave hodale svijetom. nazalost, nije tak
2015 07 28
@cipelitza al čovječe nisu mali novci u pitanju da bi tek tako loše bilo :S tako sam i mislila da će bit
2015 07 28
bila sam samo jednom na pet tretmana za redom,imam super iskustva ,dlačice sad mogu ćupat rukom doslovce,super je prorijedilo mi dlake i oslabilo ih
2015 07 28
fashion, cuvaj novceke za nekaj drugo definitivno. nesto nas je islo na profi tretman, dakle ne kucna bljeskalica. nula bodova. doduse par ih se klelo u rezultate, a i dalje medjedice. [:smije] ne znam, ko da su izgubile bitku ak priznaju da su bacile parusine u vjetar.
2015 07 28
Samo strujom ubit i ništa više [:jezik] [:hihot]
2015 07 28
al naj su mi jaci su mi oglasi - meni je sve dlake uklonio aparat, pa ga prodajem, ma nema sto bljeskova u sebi. [:smije] [:place]
2015 07 28
Ja sam prije dvije god.išla u jedan salon u Zg na 6 tretmana...ništaaa...ali ništa..nikakvih rezultata...žali Bože
2015 07 28
brkove na lomaču...je da postoji nešto što će spaliti zauvijek zar bi postojali još neki drugi laseri i dal bi ja hodala brkata i bradata? jok [:sramezljiv]
2015 07 28
uff isti problem. čula sam da kad ideš na tretmane mora te prvo žiletom obrijat to mjesto i da ne smjem u međuvremenu koristit npr šećernu(što ja koristim) jel to istina, ipak mi se ne da biti dlakava između tretmana? cipelitza, imaju neki uređaji elektrolize za kućnu uporabu jeli to šta valja?
2015 07 28
cinjenica da je ipl tretmanima kao takvima cijena u rekordnom roku roknula na smijesan iznos (od prvotnog) govori dovoljno. cinjenica da zene prodaju dalje aparat jer je njima ti bljeska porokalo dlake na unucima koje ce tek imati, mmmhmm..onak. sve jasno. nema fore svijetla put tamna dlaka ovo ni ono. da ima, jab znala za trik [:jezik] [:smije]
2015 07 28
ana, elektroliza se radi kod plasticara. ne u kozmeticarke i ne doma sam. ni govora.
2015 07 28
hvala, znači svi ti proizvodi "uradi sam" izbjegavaj
2015 07 28
nazalost je tocno tak.
2015 07 28
ja imam lumeu i meni je stvarno pomogla. super stvar :)
2015 11 24