Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

ma Winx nisam [:place] poslala upit, a nema odgovora, valjda sam ubola u one koje ne odgovaraju na upite ili [:sokiran] bar ću uštedjet [:hihot]
2014 04 10
Ja sam kroner za kavu- tek nakon 3. progledam kak spada [:hihot] Tak da Di-di dobaci jednu pollitrenu šolju kafe [:smije]
2014 04 10
nooo, da, čim je dijana skuhala kavicu sad su sve već 2 popile! [:jezik] ko fol! jaaa, nebi više [:smije] nek vam bude, [:place] [:place] [:hihot]
2014 04 10
jutro curke [:poljubac] [:poljubac] ja tek prvu pijem :) tko dolazi k meni na kavu? dijana ti si najbliže, doleti [:smije]
2014 04 10
bok prijateljice, vidiš ove ženske gore, kak se izvlače od moje kave, a gle kak sam lepe nacifrala gore svašta nešto, a one neće, pa nemoraju, ja ću sama sve posrkati i nebudem spavala danima onda [:hihot] Ezrika, fataj kofi, [:kesi]
2014 04 10
Danas niš koristi od mene- samo zijevam po forumu i širim zijevoZarazu [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 10
dijana ja dolazim :) upravo sletjela [:smije] [:smije] [:smije] ezri zato sam ja naapisala na igri asocijacija - pogledaj kaj hahahah [:smije] [:smije]
2014 04 10
Ivana zloćo jedna- sad si igru asocijacija pokvarila [:smije] [:smije] [:smije] Čujem da planiraš vešmašinu tetovirat [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 10
hahahhahhahha [:smije] [:smije] a ne ne draga, ne. krivo si čula.. suđericu planiram [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] znaš ono suđerica je moj život i smisao .. volim suđericu,. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 10
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] suNđerica [:smije] To to..al pazi da slikica ima posebnu pouku i priču... "došla sam kući..dočekao me pun sudoper zmazanog suđa...uzela sam jedan po jedan tanjur i bacila ga o zid. Tada mi je sinulo ..Ivana kupi si suNđericu" [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] I zato te ta tetovaža cijeli život podsjeća na najsretniji dan u tvom životu...suNđer dan [:hihot] [:kesi]
2014 04 10
sad ću ja da nađem neku fotku od svoje nove tetovaže pa da sve padnete u nesvijest [:smije] [:smije] [:smije] Ezri - a ti si daj isto neš.. imaš kakvu ideju? [:smije] [:smije]
2014 04 10
Nemam ideju al ti mogu nacrtat one and only unique tatuuuuz [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 10
ja isto imam tatuu [:zaljubljen] na buškici....tj. sastrane, niko ju ne vidi, osim odabranih.... [:hihot]
2014 04 10
Di-di kaj skrivaš na buškici? Mene krase na leđima, rebrima, kuku i riti sličkice [:sramezljiv]
2014 04 10
Dajte mi slike da vidim :) ak ne želite da javnost vidi šira more i inbox [:smije]
2014 04 10