Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

> SonjaSpoljaric: > haa, tko zna, da idemo u detalje, možda smo si i rod x-) x-) x-) znaš onu vezu - tvoja baba i moja baba su bile dvije babe x-)
2016 07 14
Lijepi pozdrav cure i žene! Zovem se Martina, imam 27 godina. Trenutno živim u Bjelovaru i odrađujem zadnje mjesece staža. Živim sa ocem, bratom i haskicom. U vezi sam sa prekrasnim čovjekom; s kojim ću se preselit u Zagreb. Nova sam ovdje i tražim neke jeftine stvarčice, isto tako ću se morat riješit stvari koje više ne nosim, jer u iste ne stanem. A većina mi je još iz srednje škole i malo kasnije. :) Pozdrav. :D
2016 07 27
Ja sam Ljilja,imam 35 godina,udana sam i imam dvoje djece.Zaposlena... ;)
2016 07 27
moj nick ime krije, a o zlatu bi se dalo pričati o:) ... godine odavno ne brojim, važno mi je što postojim :P ... imam dva mušketira, mlađi je otperjao, a stariji se ne da od mene :) ... uživam u zasluženoj mirovini, a od nedavno i u 'krpicama' <3 ... nakupilo se masu toga kroz životni, radni i nasljedni vijek, još kad bi se nešto i prodalo, di bi mi bio kraj 8-) ...
2016 08 07
dobro došla KATE, ni ja više godine ne brojim nit stavljam svijećice na tortu jer me više koštaju svjećice nego torta, al nek smo žive i zdrave :D :D :D
2016 08 07
hvala ti, mlada penzionerko ;) ... baš si me razveselila, mislila sam niko neće ni vidit, kad ono odma' dobrodošlica <3 ... nasmijala me sličnost tvog i mog predstavljanja :)
2016 08 07
drago mi je, nego kako ti tlak, srce, živci, dal ćeš ovdje moć izdržat, to mislim :D :D
2016 08 07
> SonjaSpoljaric: > drago mi je, nego kako ti tlak, srce, živci, dal ćeš ovdje moć izdržat, to mislim :D :D hvala na brizi, sve je pod kontrolon :D
2016 08 07
hahaha, prva liga si x-)
2016 08 07
Ja sam Anuska, imam 40 god. imam cetiri musketira. radim u ...trgovini vec 17 god. Jednostavna, zena-kraljica. Volim more.....
2016 08 10
dobro nam se pridružila, Anuška... i ja volim more :D
2016 08 10
Pozdrav cure, žene, majke i kraljice! <3 Zovem se Sanja. Dugogodišnji sam član Krpica al tek u zadnje vrijeme sam počela malo više forum pratit...pa tako naletih i na ovu temu što mi je savršeno došlo jer sam eto friško opečena Purgerica. Inače Dalmatinka, doselila sam u Zg prije manje od godinu dana i rado bi upoznala nove ljude za druženje i kavicu :) Imam 28 godina, po struci učiteljica, trenutačno nezaposlena...živim sa svojom boljom polovicom, volim kuhanje, knjige, igrice i rukotvorine svih vrsta. Ako ima još usamljenih duša, javite se u inbox pa ćemo ćakulat :")
2016 08 13
Zovem se Marija, imam 18 godina, iz Karlovca sam i u 10. mjesecu krećem na studij elektrotehnike u Zagrebu. U slobodno vrijeme volim šetat po gradu i na slušalice si pustit Pink Floyd. Ne jedem meso i obožavam sve životinje. <3 <3 <3 <3 <3
2016 08 16
Ja sam Martina, studentica upravnog prava, imam 19 godina i volim modu, glazbu, knjige ii životinjee o:) :")
2016 08 23
Bokiić, gledam teme na forumu i naletim na ovu ;) Moje ime je Mihaela,na krpicama sam nesto vise od godinu dana,pokusavam ispraznit ormar hehe... ima divnih ženica ovdje... Imam23 god,radim u struci u pizzeriji. Ako je ko za chat slobodno se javi. :*
2016 08 25