Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

I da,iz Zagreba sam [:hihot]
2015 11 04
Pozz, ja sam Ivana 25god, dvoje djece, iz Čazme sam ;)
2015 11 05
Pozz cure...inače sam nova na krpicama...imam 32 godine i volim upoznavati nove ljude,pa eto možda mi se javi koja cura...inače sam iz Rijeke..
2015 11 10
Bokic curke! Evo i ja sam novija ovdje, pa da me upoznate. Iva, 21 god i studentica sam iz Varaždina. Trenutno imam kompletno čišćenje ormara tako da sam odlučila podijeliti s vama svoje krpice koje mi više ne odgovaraju, a nekoj od vas će se možda svidjeti. Nadam se ugodnoj suradnji i svaki komentar/primjedba je dobrodošao [:smijesi] [:smijesi]
2015 11 12
Bok svima :) Ja sam isto nova, imam 27 godina, završila pravo, osposobljavam se stručno [:smije] i sviđaju mi se krpice jer jako puno kupujem, puno stvari ostane i novo, pa zašto da ne, samo sam malo lijena stavljati artikle [:smije] Nadam se ugodnoj, korektnoj i odgovornoj suradnji, a volim i nova poznanstva, pa da vidimo ;)
2015 11 13
Pozdrav ! [:smijesi] ja sam Ivana, 24, Sisak ..kratko i jasno [:smije] ovdje sam staro/nova.. imam profil već duže, ali nisam bila aktivna.. sada sa viškom vremena sam se malo ''pokrenula'' [:zaljubljen] veselim se suradnji sa svima, imala sam i loših iskustava ovdje u kratkom vremenu, nažalost, ali ne zamjeram.. i nisam zlopamtilo.. brzo ih zaboravim zbog ostalih dragih i dobrih ljudi koji ti i uljepšaju dan na neki način [:smijesi] [:poljubac]
2015 11 13
Heej, ja sam Antonija, imam 21 godinu iz Ivanić Grada. Studentica agronomije. Na krpice stavljam noviju robu. Trebala bi preurediti taj svoj ormarić na krpicama, da su slike ljepše i opći dojam bolji..tako da trenutno mozgam o tome. *novi ormar coming soon* [:zaljubljen] Zadivljuje me pomalo kako su neke djevojke svoj mali posao razvile ovdje na krpicama. [:smijesi] Uvijek sam korektna i za sada sam imala samo dobra iskustva u prodaji, iako nikada nisam zahtjevala da mi djevojke ostavljaju feedbackove...otkrila sam ih tek neki dan :D Volim pozitivne, jednostavne ljude koji ne kompliciraju. :) Radujem se suradnji i šaljem svima veliki pozdrav :)
2015 11 14
Pozdrav cure, ja sam Ivana i Zadra :) 34 su mi godine i radim u jednom tattoo studiu u Zadru
2015 11 26
Anđela iz Sinja, 27 godina. U sretnoj vezi. Završila sam ekonomiju, ali definitivno ne volim svoju struku tako da radim u Zračnoj luci. Volim druženja i kavice, toga nikad dosta :)) Obožavam Harry Pottera (da, da, ostala dite u duši) i Christiana Greya ^_^ Volim krpice i dosada sam imala uglavnom pozitivna iskustva, još mi je draže ostati u kontaktu s ljudima koje ovdje upoznam bilo putem krpica ili fb profila. Eto toliko zasad :*
2015 11 28
Lea, 19 godina, zivim u okolici Osijeka, sretno zaljubljena i nesretno nezaposlena :P
2015 11 30
Obozavam zivotinje :) zelja mi je proputovati svijet i zaposliti se u struci kao biolog/ekolog ili kemicar. Na faks nazalost nisam upala jer sam se sto se tice ocjena "probudila" tek u cetvrtom razredu :S inace vrlo sramezljiva osoba prema onima koji me ne poznaju dovoljno dobro 3:) jako al jaaako sam visoka pa eto ako ima netko tko dijeli ovu nesrecu samnom i ima viska ipak malo duze odjece nek se slobodno javi :)
2015 11 30
Cure drage,evo da se i ja predstavim.Tu sam došla po preporuci susjede i zasad nisam požalila,nadam se da će tako i ostati ;) Živim u Zg,imam 41 godinu,udata 20 godina,imam 4.djece,kćer od 19 godina,sina od 16 godina i 6.-godišnje blizance curku i dečka.Kućanica sam,ali još ne očajna,hihihi...Suprug radi privat,pa eto,ja pomalo trošim kunice ovdje i nadam se da ću uloviti vremena staviti nešto više u prodaju,jer sam više aktivna kao kupac.Drago mi je biti dio ove ekipe,i šaljem vam svima veliki zagrljaj iz sunčanog Zagreba :) :)
2015 12 02
Evo i mene da se predstavim :) Ekoloski osvjestena,zaljubljena u Majku prirodu,ponosna majka troje divne djece.Volim znaci djecu,zivotinje I poneke ljude(hahahahaha).Zalim neljude jer propustaju one divne stvari koje zivot pruza i to besplatno.I da imam 37 god.
2015 12 05
Dobro večer! Ime mi je Natalija, imam 31 god. Nezaposlena. Ove duge zimske dane odlučila sam skratiti sa vama na krpicama :-) Uživajte!
2015 12 06
Mare, 38 god Sretna , uvijek nasmijana, volim kuhati dobro pojesti, druziti se... Citati, kartati, igrati igrice i naravno krpice.Muz kaze da sam ovisna hahaha Ali od svega najvise volim svoje dvije curke s kojim provodim svaki moment i najradije bih uvijek tako jer uzivamo. Radim posao koji volim ali bi radije bila kucanica da imam novaca... Rado se mijenjam jer mi je to gust...a ponekad moram i kupiti Eto...sve ste divne, veselim se sto postoji ovako nesto Puse svim babama tetama curkama... i ne zaboravite uzivati u svakom momentu
2015 12 08