Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

pozz svima..nakon 4 god prodaje na fejsu na krpice uljećem za sada samo kao kupac [:hihot] i usput vi cure koje ste KVALITETNE GRAĐE baš kao i ja [:kesi] [:jezik] odnosno vi koje prodajete odjeću veličine xl javite mi se da vas poklikam [:smijesi] ..pozz izCrikvenice
2015 07 18
Bok drage krpičarke! :) Imam 20 godina, živim u Rijeci, studiram psihologiju [:smijesi] , 2 godine sam u sretnoj vezi. U slobodno vrijeme jakooo volim čitati knjige. Na krpicama gubim vrijeme sad dok nema faksa i super mi je [:hihot]
2015 07 19
Bok curke!Trebam pomoc,ako mi mozete pomoci da dodem do osobe koje se zove na krpicama pokemon64??!!Bila bi vam jako zahvalna!
2015 07 22
Ja jos uvijek otkrivam krpice do kraja, nova sam tu... Udana, mama curice od 15 mj, Mirela, iz okolice Bjelovara, i trazim jednu mamu tu ali se ne javlja, nick je ramona22 jel ju pozna koja? Ima nesto sto mi se jaaaaaaako svida ali vidim da nije dugo bila tu, ako koja zna molim vas pomoc!
2015 07 27
mimi24b....dobro nam došla...... [:smijesi] Ako tražiš korisnicu a nije se dugo prijavljivala , probaj škicnuti u njene povratne , vidi sa curama sa kojima je surađivala , možda neka od njih ima njen brojček i može ti dati... Sretno.....
2015 07 27
E super, budem probala, hvala!
2015 07 27
Bok curke! Ja sam nova, danas se registrirala.. Zovem se Valentina, imam 19 godina, studiram na EFZG-u, dečka od nedavno nemam ( [:hihot] [:smije] [:znoji] ) . Živim u Lekeniku (tamo di je SOS Dječje selo), ali stalno boravim u Zagrebu. Radim u iskonu, volim čitati i šopingirati. [:sramezljiv] [:kesi]
2015 07 28
Pozdrav svima, nekidan sam se registrirala, pa se polako upoznajem sa Krpicama (nisam ni skontala da ima forum tu [:hihot] . Maja, Split. Krive procjene se gomilaju u ormaru, kad ih nemam kome dati žao mi je baciti (a neke sam platila papreno i baš mi je glupo da samo stoje) pa eto, kažem da probam ovdje...
2015 08 17
Bok cure, ja sam tu par dana, tek se upoznajem sa svime. Petra, iz Đakova, studiram u Osijeku, treniram košarku, izlazim i tako.... [:kesi] Prodajem stvari koje ne nosim, rješavam se stvari iz ormara i usput pokušavam zaraditi nešto malo :)
2015 08 19
Pozz Ja sam Lea iz Kastva blizu rijeke, imam 34 godine i sina od 9, trenutno nezaposlena, nisam dugo ovdje i voljela bih upoznati nekoga za kavicu možda.... [:smije] [:kesi] [:jezik]
2015 08 23
Hello :) Ja sam Valentina iz Zagreba, zavrsila fakultet nedavno, radim u struci al' mi neisplacuju placu od pocetka radnog odnosa, pa trazim novi posao. Imam decka tj. zarucnika jerbo se u svibnju 2016.g. udajem, zajedno smo vec 8.g. Jako volim zivotinje i more, volim Zagreb ali volim i Zadar, setnje, fitness... Volim svoje ljubimce: 3 patuljasta zeceka, macu i psa!
2015 08 30
ja sam Marija, imam 19 godina,živim u Dolini Neretve, upisala Predškolski odgoj u Splitu, slobodna, kreativna duša, nadam se da će mi se ostvarit želja za psom kad budem "svoj čovik" [:kesi] volim dobre filmove, knjige obožavam [:zaljubljen] volim izrađivat nakit (i svašta drugo), rijetko kad imam potrebni materijal..al snađem se [:smije]
2015 09 02
Pošto sam nova na krpicama da se predstavim.Zovem se Monika trenutno nezaposlena iza sebe imam 15 godina rada u trgovini.Imam 42 godine i dizajner po struci ponosna majka dvoje dijece.Velika ljubiteljica pasa trenutno posjedujem tri kokera i jednog maltezera.Sretno udana za predivnog čovjeka .Izrađujem nakit ,slike,noćne lampe i sve što ima veze sa umjetnošću. [:kesi]
2015 09 13
i ja sam nova ovdje, otprije par dana. Imam 42 godine, diplomirana ekonomistica, radila u struci od faksa do travnja ove godine i onda odlučila preokrenuti stvari i svoje ljubavi - šminkanje i slikanje - pretvoriti u posao. Dok sam to radila iz zabave dobro mi je išlo pa sam odlučila biti sam svoj gazda. Tako sad šminkam i uljepšavam dame svih uzrasta, zabavljam ih, savjetujem o ljepoti i njezi, šminkanju i svemu povezanom. Uvijek sam raspoložena za kavu i druženja, a sad napokon imam i vremena za prijateljice i sve mi drage osobe :-)
2015 09 14
ime mog dućana je i moje ime,uudovica sam (50) s maloljetnom kćerkom i živimo od "bajoslovne" obiteljske mirovine [:tuzan] .prodajem višak stvari isključivo iz sušte potrebe (nije reklama!!) [:sramezljiv] .inače sam vedre naravi vječiti optimista [:hihot]
2015 09 17