Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ja se zovem Blaženka Rajić. Sa otoka Korčule sam. Studiram pravo na Sveučilištu u Splitu. Imam 21 i živim na grbači roditelja i to me ubija, al preživit ću i to, udat ću se i ja jednog dana [:smije] Nemam nekih zanimacija u životu, imam nekoliko profila u virtualnom svijetu, družim se sa gazdaričinom kćerkom kod koje sam na stanu, s kolegama s faxa i to je to. Nemam nekih zanimacija, surfam internetom, čitam ono što me interesira, informiram se i tako. To bi ukratko bilo to.
2015 05 04
ja sam nova i imam jeftinih stvari slobodnoo se javite ako vas nesto zanimaa [:poljubac] [:smijesi]
2015 05 04
Bok. Na krpicama sam vec jako dugo, imam 27 godina i iz Zagreba sam :) Obozavam putovati, ali u zadnje vrijeme tesko nalazim suputnike ^^ Volim upoznavati nove ljude, izlaziti, probavati nove stvari. Volim meksicku hranu i house glazbu [:smijesi] Ako je nekom do druzenja, nek se javi ja sam uvijek za [:zaljubljen]
2015 05 05
Bok cure! Ja sam Danijela i iz okolice Zagreba sam. Imam 30 godina i kćerku od 2 god tako da nemam previše vremena za sebe, a inače radim, volim putovati, čitati, zumbu..
2015 05 07
Bok [:zaljubljen] Ja sam tek sad vidjela temu ali nema veze..šećer pred kraj [:zaljubljen] Ja sam Nina,inače sam iz Dalmacije ali sam se preselila u Zagreb prije tri mjeseca.Imam svoju firmu i ne radim ništa posebno tako da imam previše slobodnog vremena [:hihot] Imam 22 godine i obožavam čitati.S obzirom da znam doslovno dvoje ljudi ovdje,slobodno se javite za druženje,šetnju [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 05 23
Bok cure!Ja sam Kristina imam 24 god,troje djecice,ne radim nigdje,zivim kraj Šibenika,volim upoznavat nove ljude,citat knjige
2015 05 30
Ja sam Patricija iz Ogulina, obožavam modu, imam 18 god i idem u 4 razred za hotelijersko-tur. tehničara, planiram upisati učiteljski, imam dečka god i pol i super mi u životu :D
2015 06 05
Ćao cure :) Ja sam Nina, Zagreb, 22 godine, zaposlena. Sretno zaljubljena [:zaljubljen] Idem na tečaj engleskog i španjolskog, volim gledati filmove i trčim na nasipu [:kesi] Živim sama, prijateljice su mi se u zadnje vrijeme nekako razbježale, pa mi zna biti dosadno, pa ako je koja cura za neko druženje, kavicu, šetnju, šoping javite se [:poljubac]
2015 06 16
evo i ja sam novana krpicam zovem se valentina 30 god samohrana majka troje djece i evo i ja prodajem
2015 06 18
Pozdrav :) Ja sam Lucija iz Rijeke, 22 godine, alfistica (decko me navuko :D) nezaposlena, sretno zaljubljena :) Imam puuno previše robe jer sve spremam kao, jednom ce mi zatrebat, ma nosit cu to jos, mozda postane moderno [:smije] Ako ima ko iz Rijeke za kakvo druzenje, kavice nek se slobodno javi [:smijesi]
2015 06 18
Tema je super Svi me zovu Tina nova ovdje na krpicama tek sam sad napravila svoj račun još se ne snalazim ovdje.Zato ako neko hoće moze mi objesnit bila bi mu zahvalna.Imam 19 godina budem u Dubrovniku,završila ekonomsku školu, [:hihot] [:kesi]
2015 06 19
Bok, imam 26 god, nezaposlena ali radim na krpicama [:hihot] i prodajem [:kesi]
2015 06 21
Moje ime je Vedrana (uvijek vedra i nasmijana) 31g udana 2 curice imam bavim se krpicama ;)♥♥ [:poljubac Eto cure obratite mi se s povjerenjem [:sramezljiv] [:hihot] [:poljubac] ]
2015 06 22
Pozdrav svima! Nova sam na krpicama, zovem se Sanja, udana, majka 2 sina....muž me zove kalimero jer sam pomalo naivna jer previše vjerujem ljudima, ali jednostavno sam takva...uvijek poziivna i vjerujem da su svi ljudi dobri dok se na dokaže suprotno....zato se često razočaram ali kak se kod nas u Međimurju veli :"Nikdar ni bilo kaj nekak nej bilo i nigdar nebu kaj nekak nebu" [:smije] Voli Vas SANJA ! PS- pa valjda bum i nekaj prodala na krpicama [:jezik]
2015 06 28
hajde da se i ja predstavim.... [:sramezljiv] Drage krpičarke,moje ime je Kristina kao što piše u korisničkom imenu...imam 25 godina i nezaposlena sam,nažalost. Majka sam jedne malene curice od 4 godine, ime joj je Viktoria, i trudim se ovdje na krpicama bar nesto prodati ili zamijeniti u korist sebe i nje,da nam prikupim ono što nam je potrebno...volim ove krpice i ima zaista jako puno osoba koje su divne i ljubazne, i prije svega pune razumijevanja.... Šaljem Vam svima ljepe pozdrave iz Bjelovara i nadam se ugodnoj suradnji sa svima.... pusaaa [:poljubac]
2015 07 16