Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Bok svima! :) iz Zagreba sam i imam 20 godina :) završila sam gimnaziju, trenutno studiram menadžment u turizmu i prezadovoljna sam! U sretnoj sam vezi već 4 godine, ponosna sam teta dečkića od 6,5 godina i curice od godinu i pol i danas sutra bi također htjela zdravog sina i kćer :) obožavam ispijat kave, pogotovo na ljeto po terasama, druženja svih vrsti, životinje i shoppingiranja. Tako se i našlo dosta stvari koje bi rado zamijenila novima pa ih prodajem ovdje na Krpicama, kojima sam oduševljena. Stranica rađena taman po mojoj mjeri :) nadam se lijepoj suradnji! :) pozdrav od Matee
2015 03 23
Pozdrav, imam 20 godina. Inače sam iz Gospica ali prevremeno zivim u Zadru radi posla i faxa.Jako volim životinje i brinuti se o napuštenim životinjama.U slobodno vrijeme prelazim kilometre i kilometre s bicikolm jer mi je to gušt.Također voli more i pecanje kao i sve što me opušta.Imam predivnu majku i 2 sestre koje su mi sve kao i najboljeg i najbrižnijeg dečka s kojima se ponosim.Nova sam na krpicama i nadam se da na krpicama necu imat neugodna iskustva,Veliki pozdrav od Arger [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 03 26
pozz...evo i da mene malo upoznate [:kesi] Zovem se Andrea imam 27godina, nemam dečka trenutno i pomalo nisam zadovoljna s time [:tuzan] .... Radim na sezoni već 9godina, evo ova će biti 10....Zimi sam bez posla pa sam se registrirala na krpice, da prodam po povoljnim cijenama ono što mi stoji u ormarima [:kesi] naravno ili zamjenim za nešto što bi nosila [:kesi] [:kesi]
2015 03 27
bok, ja imam 22 godine, trenutno sam nezaposlena pa sam se počela bavit krpicama i irađujem torbice pa slobodno navratite i pogledajte [:smijesi] sve se možemo dogovorit i slobodno mi šaljite svoje prijedloge [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 29
ja sam sara... volim robu i jedva cekam toplije dane!! [:poljubac]
2015 03 30
Lijep pozdrav Ja sam Vlatka Tilović Jurić,imam 28 godina, dip.ing.ekonomija,radim kao voditelj u Allianz Zagreb d.d. Majka sam dvoje djece, jednog dječaka i jedne djevojčice, udana. Od nedavno sam ovdje na krpicama jer imam hrpu robe pa mi je frendica rekla za ovu stranicu,jako mi se sviđa što mogu prodati svoje stvari koje su očuvane ili nove također i od sina odječu, tako da mu za taj novac kupim drugu. Jako mi se sviđa također što na gore navedenoj več stranici mogu se radit zamjene, imam jako dobra iskustva sa svime spomenutim ovdje na krpicama. Radujem se novim suradnjama ..... Drage moje šaljem Vam veliki [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 04
17.g idem u gimnaziju, pokusavam ovdje prodati nesto staro ili sto nikad ne nosim jer volim ponekad kupit nesto s interneta tipa asos a da pritom na gnjavim svoje doma [:jezik] [:zaljubljen]
2015 04 05
Ja sam Marti, studiram hrvatski jezik i književnost, imam 19 godina i imam najboljeg dečka već 3,5 godine, imam psa zove se Dolly , volim putovati i šopingirati :D [:kesi]
2015 04 07
Moje ime je Suzana, imam 20godina, iz Virovitice sam, na krpicama sam već više od 2 godine :) U sretnoj vezi 2,5 godine, radim u Inspektoratu rada, u administraciji, po struci sam ekonomist. Također, dio slobodnog vremena rado provodim na krpicama, jer uvijek se nešto nađe [:zaljubljen] [:zaljubljen] Veliki pozdrav!
2015 04 08
Pozdrav svima!!! Zovem se Oksana, ja sam ukrajinka, došla sam u Hrvatsku prije dvije godine zbog muža-hrvata, muž mi je našao "mojekrpice.hr" da bi mogla učiti hrvatski jezik i prodavati svoj ručni rad. Tako da sretna sam zahvaljujući vam, drage krpičarke, s kojima imala lijepe zamjene, kupnje i prodaji, i želim svima uspjeha u životu i puno ljubavi!!!
2015 04 11
Bok curke :) Ja sam Nikolina iz Velike Gorice sam, studentica druge godine ekonomije, usput konobarim i pokusavam ovdje nesto zaraditi, vec godinu i pol u sretnoj vezi :) uvijek volim upoznavati nove ljude i dopisivati se pa eto :D
2015 04 11
Ja sam Vanja I sretna što sam s vama. Voditeljica sam prodaje u Avonu I imam dvije kćeri 8 I 12 godinea, koje su presaretne mojim poslom. Ja često zateknem neseser prazan;) Nadam se da ćete iskoristi priliku I kod mene kupiti najpovoljnije Avonove proizvode ili se besplano učlaniti:) Obožavam pregledavati Moje krpice jer krpica jednoj ženi nikad dosta. Lijepi pozdrav, Vanja (godine nisu važne):) [:smijesi]
2015 04 19
pozdrav svima!zovem se tea i iz rijeke sam!imam 32 god.,udana sam i imam prekrasnog sina od 11 god!nova sam ovdje,pa ako mi netko moze pomoci,imam jedno pitanje!dal treba imati kakav racun na banci za uplate,ili moze na vlastiti tekuci racun?unaprijed hvala [:smijesi]
2015 04 24
Pozdrav, zovem se Romana, iz Varazdina sam, ako tko ide u bosanski brod nek mi se javi privatno porukom, a mozemo i skupa pa djelimo troskove puta, imam zavrseni dvogodisnji studij ekonomije, razvedena i borim se za skrbnistvo zbog moje prekrasne curice. Ako je ko iz Vz slobodno se javi za kavu, razmjene i sl. By
2015 04 27
Pozdrav! Moje ime je Nina,iz Rijeke sam i imam 22g,studiram na Pravnom fakultetu u Rijeci,imam decka vec 3g i vjerovatno cu se brzo i udat haha.Svake godine sam na Krku u divnoj Baški po 4mj,moje prezime je od tamo,tamo i radim po ljeti samo.. volim knjige Tess Gerritsen pusa curee [:poljubac]
2015 05 03